Close

Zvětšit poprsí lze i bez operace

Chci větší prsa! Nejedná dáma si to, aspoň jednou v životě řekla.  Jen ty šťastné ženy s velikosti 3 nebo 4 jsou spokojené. Ale co dělat, pokud toužíte po větším poprsí? Využijte naše doporučení. A ujistěte se, že zvětšení prsů bez chirurgického zákroku, je možné! Velikost prsů u žen závisí na mnoha faktorech: složení těla, hmotnost, diety a životní styl – strava a živiny podporují růst prsou. Struktura prsu není, jako jakýkoli jiný subjekt, v ženském těle. Pochopení anatomie hrudníku vám umožní pochopit, co bude užitečné pro zvětšení poprsí bez chirurgického zákroku, a co ne.

Jak zvětšit poprsí bez chirurgického zákroku a bez komplikací

Jedním z nejpříjemnějších způsobů, jak zvýšit prsa bez chirurgického zákroku, je sex. Ženy, které jsou sexuálně aktivní, tak jim mírně roste hruď díky zvyšujícímu se počtu „ženských“ hormonů – estrogenů. Také intimní laskání zlepšuje dámské poprsí, přispívá k rozvoji kapilární sítě, a proto přidá několik milimetrů.

Další metody zvětšení prsou

Masáž pro zvětšení prsou. Zlepšuje se krevní oběh a kvalita pokožky. Dobré výsledky jsou při každodenní masáži se sprchou. Je-li nutná manipulace s rukou, použijte masážní olej nebo krém.

Zvětšení prsou lidové léky. Přidejte si mnohem častěji do jídelníčku zelí, fazole, chmel, syrové těsto, a některé další produkty pro zvětšení prsou, což vám pomůže dosáhnout určitého efektu. Ale pozor na nadváhu!

Cviky pro zvětšení prsou. Tato metoda by se dala nazvat kontroverzní, protože silový trénink zvyšuje svalový tonus.

Léky na zvětšení prsou. Hormonální látky mohou zvýšit množství estrogenu v těle, který má vliv na ženské tělo včetně prsou.  Pozor! Nesprávné dávky mohou způsobit zcela opačný efekt – tělo získá přebytečné ochlupení a prsa zůstanou malá.

Správné oblečení. Jak opticky zvětšit prsa? Vybrat podprsenku «Push-up» nebo lemované s pěnou! To je nejjednodušší a nejlevnější způsob. Jeho jedinou nevýhodou – ze zdravotních důvodů zákaz každodenní použití.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *