Close

Kde si půjčit dodávku na stěhování?

Pořídili jste si právě nový domov a potřebujete do něj přestěhovat všechno své vybavení i nábytek? Nebo snad plánujete rekonstrukci a musíte převážet materiál sem a tam? V takovém případě je naprostým základem úspěchu prostorná dodávka. Kde si ji budete moci pronajmout výhodně?

Není to jen o ceně

Při výběru ideální autopůjčovny nesledujte pouze samotnou cenu pronájmu. Rozhodně si hlídejte i jednání majitelů a nejrůznější podmínky. Mnoho společností totiž do svých smluv schovává naprosté nesmysly, kvůli kterým vyhodíte peníze z okna.

Mezi poctivé a ověřené poskytovatele patří například společnost Dodávky Kohout, jejíž webové stránky najdete pod odkazem půjčení dodávky Praha. V její nabídce najdete celkem osm dodávek – Peugeot Boxer L2H2/L3H2, Ford Transit L2H3/L3H3, Citröen Jumper L2H2/L3H2, Renault Master L3H2 a Ford transit Custom 8+1 pro převoz osob.

Všechny vozy obdržíte ve 100% stavu, naprosto čisté a s plnou nádrží. Zároveň disponují dálniční známkou, havarijním pojištěním pro celou Evropu a lze si je pronajmout i s řidičem (pokud se necítíte na řízení plně naložené dodávky). Problémem není ani dlouhodobý pronájem, pokud vás čeká zdlouhavý projekt.

Vyberte si sami

Tito poskytovatelé vás při předání dodávky vyzvednou kdekoliv v Praze. Po jejím odevzdání vás naopak odvezou kamkoliv po Praze. Nemusíte tak řešit náročný odvoz a ztrácet čas.

Klasická otevírací doba se pohybuje mezi 8.–21. hodinou. Po domluvě můžete využít služeb dané společnosti i mimo pracovní dobu (klidně i uprostřed noci).

Mrkněte se na internetové stránky půjčení dodávky Praha 10, projděte si seznam dodávek (dbejte hlavně na dostatečné rozměry) a nezapomeňte si prohlédnout ani ceník. Poté si stačí domluvit místo a čas předání. Hotovo – můžete začít efektivně stěhovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *