Close

Popelnice 120 l a 240 l: Nezbytné pomocnice pro odpadové hospodářství

Ekologie a udržitelnost se stávají neodmyslitelnou součástí našich životů. Trend se projevuje i v nakládání s odpady. Pořizujete si popelnice domů či do firmy? Rozhodně sáhněte po těch kvalitních, které vydrží a nestanou se samy brzy odpadem. Vynikající popelnice nabízí PK Group 2016.

Plastová popelnice 120 l je nezbytností do každé domácnosti či menší firmy

Plastová popelnice s objemem 120 litrů je navržena pro sběr směsného odpadu, ale hodí se i pro třídění komunálního odpadu. Například plastová popelnice 120 l modrá se hodí ideálně pro papírový odpad. Do modré nádoby patří běžný kancelářský papír, časopisy, noviny, sešity, papírové obaly, krabice, knihy nebo výrobky z lepenky. Kancelářský papír nevadí, plastové části, tedy například bublinkové části obálek, je však nutné odstraňovat.

Svojí kompaktní velikostí je plastová popelnice 120 l vhodná pro domácnosti nebo menší bytové komplexy s častým odvozem odpadu, rovněž pro menší firmy. Důležitým aspektem těchto popelnic je snadná manipulace za pomoci tichých plastových koleček o průměru 200 mm. Díky maximálnímu zatížení až 60 kg jsou tyto popelnice robustní a zároveň flexibilní pro různé typy odpadů.

Popelnice 120 jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyetylenu, což jim dodává vysokou pevnost a zároveň usnadňuje údržbu a čištění. Navíc splňují přísné normy CE a EN 840. To zaručuje jejich bezpečnost a dlouhodobou odolnost.

Proč volit 240l popelnici?

Plastová popelnice o objemu 240 litrů je ideální volbou pro větší domácnosti, komerční objekty a pro průmyslové využití. S maximálním zatížením až 80 kg jsou tyto popelnice navrženy tak, aby vydržely i náročnější podmínky. Stejně jako menší verze, i tyto popelnice jsou vybaveny tichými kolečky o průměru 200 mm pro snadnou manipulaci a jsou vyrobeny z odolného polyetylenu.

Variabilní barva těchto popelnic, které koupíte v e-shopu PK Group 2016 – https://www.pkgroup.cz/plastova-popelnice-240-l-modra/, nejenže přispívá k jejich estetickému vzhledu, ale také umožňuje snadnou identifikaci pro třídění odpadu.

PK Group: Spolehlivý dodavatel plastových přepravek i popelnic

PK Group 2016, s.r.o. nabízí širokou paletu plastových popelnic, které jsou navrženy s důrazem na detail, kvalitu a udržitelnost. Jako rodinná firma se zaměřením na inovace a spokojenost zákazníka, poskytuje PK Group 2016 řešení, která jsou nejen praktická, ale také esteticky přitažlivá a ekologicky přívětivá.

Výběr správné popelnice je klíčovým prvkem pro efektivní a ekologické odpadové hospodářství. Ať už hledáte řešení pro vaši domácnost, bytový dům nebo průmyslový objekt, plastové popelnice od PK Group nabízejí kombinaci odolnosti, funkčnosti a estetiky, která vyhoví všem vašim potřebám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *