Close

Investiční zlato s garancí je skvělou ochranou úspor

Zlato bylo ceněným kovem již ve starověkém Egyptě nebo Aztécké říši. Vždycky sloužilo k výrobě šperků a také jako platidlo. Až od roku 1971 není vnímáno jako měna. Na důležitosti ale neztratilo. Stále ho vnímáme jako ten nejdražší kov a skvělou investiční příležitost.

Zajímá-li vás investiční zlato, měli byste vědět, že můžete nakoupit buď zlaté slitky, nebo zlaté mince. U mincí si dejte pozor, nechtějte ty sběratelské. U těch se totiž platí i za sběratelskou hodnotu, ne pouze za cenu kovu. Rozhodně se vyhněte investicím do zlata s podílovými fondy. Chtějte zlato skutečně vlastnit, držet ho v ruce.

Výhodou je, že jste u zlata osvobozeni od placení daně z příjmů a výnosů, a to i při prodeji zlata!

Kde koupit ryzí zlato?

Zlato se odpradávna falšuje. I v dnešní době určitě narazíte na podvodníky, kteří by vám s radostí prodali zlato, jež rozhodně není ryzí. Jak se při nákupu nespálit? Nenechte se nalákat podezřele nízkými cenami a nakupujte pouze u zavedených prodejců. Mezi ty se řadí například e-shop Zlatovna.cz.

Zlatovna působí v Česku i na Slovensku a ve své nabídce má slitky a mince od předních rafinérií. Nechybí ani ty z rafinérie Argor-Heraeus. Ta své slitky označuje hologramem na zadní straně. Tento giloš provedený laserem speciální technikou nelze přenést na jiný slitek, nelze ho zkopírovat. Je tedy jasnou zárukou kvality. Samotný hologram ale cenu slitku nijak významně nezdražuje, žádné strachy.

Investiční příležitost pro každého

Investiční zlato je dalším důkazem, že investování je dostupné opravdu pro každého. Svůj malý slitek si můžete pořídit třeba už za 1 000 Kč. Ostatně, mnohem chytřejší je nakupovat postupně po menších částkách než investovat spoustu peněz najednou. Každopádně není na co čekat, začněte s investicemi co nejdříve!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *