Close

Kam pro dobrou kávu? Supermarket to není!

Fotografie: kavárna MONRO

Také si bez šálku kávy nedokážete představit začátek dne? Nejste sami. Takovýchto závisláků po světě běhá opravdu hodně. Káva je zkrátka součástí životů většiny z nás.

A kam na kávu chodíte? Výhradně do kavárny, nebo si ji výhradně připravujete doma? A kde pak nakupujete zrna? Nebo si vystačíte s kávou granulovanou? Zřejmě to je moc otázek najednou. Jejich odpovědi ale jsou velmi důležité.

Pro kávu jen do kavárny? Nikoliv!

Například jste na omylu, pokud se domníváte, že dobrou kávu vám připraví jen a pouze v kavárně. Ano, zřejmě k její přípravě používají profesionální kávovar. O tom to ale není. Skvělou kávu připravíte i v džezvě, moka konvičce či v tom nejlevnějším pákovém kávovaru. Na tom stroji zas tak moc nezáleží, mnohem důležitější je základní surovina, tedy kávová zrna.

Kde kávu nakupujete?

A to se nenásilně dostáváme k další otázce týkající se místa jejich nákupu. Chcete-li si dopřávat požitek z opravdu dobré kávy, musíte pro zrna chodit do pražírny. Ta nejlepší jsou totiž čerstvě upražená, a ty v supermarketu neseženete. Že žádnou pražírnu ve svém okolí nemáte? To vůbec nevadí. Existují totiž i online pražírny. Jednou z nich je třeba kavárna Jihlava neboli online pražírna Káva Monro.

Arabiky z celého světa

Pražírna Káva Monro prodej kávy posouvá na novou úroveň. A to hned z několika úhlů. Prvním je bohatá nabídka prvotřídních káv z celého světa. Jedná se o kávy ze všech kontinentů. Z Afriky, Ameriky, Austrálie, Evropy i Asie. Vybranou kávu vám pražírna upraží, dobře zabalí a pošle přímo domů.

Káva za hubičku

A pozor, v rámci akce u příležitosti oslavy dvaceti let od vzniku a první registrace značky Pražírna kávy MONRO si pro vás pražírna připravila slevový kód „20letMONRO“ který je již aktivní s 10% slevou. Akce je zatím časově neomezena, tak ji využijte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *