Close

V průmyslových areálech a halách je značení podlah důležité

Fotografie: Podlahové značení

V současné době existuje spousta způsobů, jak zlepšit bezpečnost a efektivitu na pracovišti, přičemž jedním z nich je i podlahové značení. Vzhledem k tomu, že se používá speciální materiál a moderní technologie, nezabírá značení žádný prostor.

V rámci značení podlah se používají různé varianty, včetně pásků, nápisů, slov, symbolů a podobně. Zjednodušeně řečeno, podlahové značení je velice důležité, protože účinně informuje ostatní o tom, co mají dělat.

Efektivní vizuální komunikace

Ve své podstatě se jedná o jakousi vizuální komunikaci. Pokud tedy potřebujete, aby všechna vozidla v určitém prostoru zastavovala, stačí na podlahu umístit velký nápis STOP. Stejně tak můžete nechat označení hrany určitých předmětů, a tím pádem se udrží v areálu i hale lepší pořádek, což je také přínosné.

Velmi dobrá viditelnost

Značení je však účinné pouze v okamžiku, pokud je dobře viditelné, a proto narazíte na celou řadu variant. Používají se různé barvy, což přispívá tomu, že je výsledek dokonale vidět. V určitých případech má smysl i značení svítící ve tmě, reflexní podlahové značení a podobně.

Odolnost

Podlahové značení by bylo k ničemu, kdyby se neustále ničilo kvůli silnému provozu, který je v průmyslových halách a areálech samozřejmostí. Vysoce kvalitní značení je navrženo tak, aby obstálo i ve vskutku náročných podmínkách. Značení by se tedy nemělo odlupovat, navíc by mělo zvládat i běžné čisticí prostředky.

Jestliže hledáte společnost, která se na tuto oblast orientuje, dovolujeme si vám představit společnost J. A. CLEAN spol. s r.o., jež v této oblasti působí 14 let. Působí v České republice, na Slovensku, dále pak i v Německu a Rakousku. Zabývá se opravou a hloubkovým čištěním průmyslových podlah a jejich značením. Více informací najdete na stránce Jaclean.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *