Close

Začínáte nový život? Zařiďte si nový interiér. Podzim je k tomu jako stvořený

zařízení interiéru

Nový nábytek probudí k životu vás i váš byt. Stačí se jen zamyslet nad tím, kam byste rádi směřovali. Jestliže nejste spokojeni se svým životem, je právě zařízení nového interiéru tím prvním krokem, který byste měli podniknout na cestě za vaším novým já. Vhodně zvolené součásti interiéru promění váš starý byt v moderní a zároveň útulný prostor, ve kterém se vám bude chtít žít.

Čím začít při výměně starého za nový?

Pokud potřebujete probudit ve svém životě akci a zároveň chcete podpořit pospolitost vaší rodiny, zaměřte se na jídelní stůl. Ten se vyplatí vybrat opravdu kvalitní a odolný. Jídelní stůl z masivu vás může doprovázet životem dlouhá léta, dokonce i několik generací. Ne nadarmo právě jídelní stůl sloužil jako úkryt při náletech za války. Dokonce i pes, kterého chováte venku, se při návštěvě vašeho bytu bude instinktivně schovávat pod stůl, který bude považovat za své útočiště. Věnujte proto výběru jídelního stolu dostatek času a energie, vybíráte kus nábytku, který s vámi bude žít ještě dlouho. Díky široké nabídce online obchodů s nábytkem můžete vybírat z nepřeberného množství různých designů, barevných odstínů i tvarů, které se spolehlivě podaří sladit s vaším stávajícím vybavením.

Jaký materiál upřednostnit?

Mnoho lidí, kteří si nemohou dovolit stůl z masivu, sahá po laminu. To má ale několik nevýhod. Kromě toho, že nábytek, který je z něho vyrobený, nedosahuje pevnosti jiných materiálů, časem se lamino opotřebuje a interiér vypadá lacině. Jestliže chcete ušetřit, ale zároveň investovat do kvality, poohlédněte se po nábytku z materiálu, který se skrývá za tajemnou zkratkou MDF. Jde o dřevovláknité desky, které jsou natolik pevné, že si svoje vlastnosti dokážou uchovat i několik desítek let. Nábytek vyrobený z MDF se také snadno udržuje, proto se nemusíte obávat, že by se například nábytek v kuchyni ušpinil tak, že by nešel vyčistit. Nábytek z MDF dosahuje podobných kvalit, jako ten vyrobený z masivu, jeho cena je ale výrazně nižší.

Doplňky interiér promění k nepoznání

Někdy není nutné měnit hned nábytek v celém bytě, zvláště pokud je ten starý dobře zachovalý, a nejsou na něm patrné stopy opotřebování. Zaměřte se na interiérové doplňky. I ty dokážou vhodně změnit charakter bytu. Výrazná váza anebo nový lustr promění byt k nepoznání a vám se v něm bude hned žít o něco lépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *