Close

Vyřešte letos vánoční dárky originálně a z pohodlí domova

Vánoce jsou tu za malou chvíli a vy si pořád lámete hlavu nad dárky pro své nejbližší? Máme pro vás pár netradičních tipů, kterými jistě potěšíte. Nakupování na poslední chvíli dnes už možná patří mezi adventní tradice, ale nemusí to tak být. Nechte se inspirovat a nestresujte se zbytečným pobíháním po přeplněných obchodních domech. Dárky s námi vyřešíte během chvíle a z pohodlí domova. Co tedy pořídit svým blízkým?

Nafukovací pohovka pro pohodáře

Máte doma někoho, kdo rád cestuje, kempuje, navštěvuje festivaly, pořádá zahradní party a prostě si rád užívá volné chvíle pod širým nebem? Pak mu jeho zábavu ještě zpříjemněte nafukovací pohovkou JETT, na které si bude moct kdykoliv a kdekoliv odpočinout. K nafouknutí pohovky není potřeba pumpa ani pořádné plíce, nafouknutá je během pár máchnutí okolním vzduchem. Pak si stačí jen sednout či lehnout a prostě si užívat volné chvíle.

Speciální kosmetické zrcátko

Pro slečny a dámy, které se rády líčí a chtějí vypadat perfektně za všech okolností, existuje speciální kosmetické zrcadlo JETT s osvětlením. V čem je jiné? Chytrá funkce osvětlení dokáže simulovat prostředí, ve kterém se bude dotyčná žena pohybovat. Může se tak dokonale nalíčit na večerní party v klubu nebo výlet do přírody, protože každá taková situace vyžaduje jiný make-up.

Masážní podložka proti únavě a bolavým zádům

Trpí někdo z vašich blízkých na bolesti zad? Můžete mu pomoci pořízením mikroprocesorové masážní podložky s magnetickou terapií. Příjemná masáž uleví bolavým svalům a kloubům, zbaví tělo únavy a mysl stresu. Takový dárek jistě potěší každého, kdo zažívá v práci či v domácnosti náročné dny a cítí se unavený a vyčerpaný.

Rozdávejte radost s originálními dárky, ale nezapomeňte si také v klidu užít předvánoční čas. Na internetu seženete vše, co vás jen napadne, tak proč běhat po obchodech? V e-shopu Elektrocoleti.cz najdete inspirace plné hrsti, stačí jen vybrat to pravé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *