Close

Vybíráme šatní skříně do ložnice

Ložnice je místo, kterému při zařizování bytu nevěnujeme velkou pozornost. Důležitý je pro nás obývací pokoj, kde se scházíme se svou rodinou a přáteli.  To je pochopitelné, ale na ložnici bychom také neměli zapomínat.  V ložnici trávíme spoustu času a je nezbytně nutné, abychom se zde cítili dobře a bylo zde útulno. V moderních ložnicích dominují praktické vestavěné šatní skříně, nikoliv jak tomu bylo dříve manželské postele. Prostor – v podstatě se jedná o nejdůležitější rozměr, na který musíme při zařizování ložnice myslet. Nebudeme si přece ukládat ručníky, oblečení a věcí do krabic pod postele, když úložný prostor jednoduše vyřeší šatní skříně.

 

Šatní skříně – inspirace

Moderní šatní skříně díky velikosti a efektnímu designu se stávají dominantou celého pokoje.  Majitelé mnohdy věnují ukládání svého oblečení malou pozornost. A při zařizování ložnice se soustředí hlavně na postele, což je pochopitelné, ale komfort při spaní zajišťuje i pořádek v místnosti. A komu by se chtělo, den co den se přehrabovat ve spleti mačkaného a neúhledně uloženého oblečení a prádla. Hrají zde velkou úlohu vestavěné šatní skříně do ložnice, díky propracovanému systému na ukládání oblečení.

Jak vybavit šatní skříně v ložnici?

Do šatní skříně jednoduše zakomponujeme pouze to, co se nám bude nejvíce hodit. Povětšinou se neobejdeme bez vysouvajících ramínek, různých druhů šatních tyčí, výsuvných polic a šuplíků.   Ohromně praktické jsou pro ukládání obuvi a ponožek drátěné police a drátěné koše. Na kalhoty zase existují speciální držáky stejně jako na kravaty a pásky. Také si můžete nechat zabudovat do šatní skříně poličku na žehličku nebo na vysavač, který nemáte v bytě kde uložit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *