Close

Vintage nábytek se bude ve vašem interiéru vyjímat

foto: masivní nábytek

V módním průmyslu je vintage styl velice oblíbený. Spousta značek prodává různé šaty připomínající kousky z padesátých až šedesátých let minulého století. Stejně jako na trhu s oblečením, tak i ve světě bydlení se trendy mění. I natolik specifickou oblast, jako je nábytek, zasáhl retro a vintage styl.

Pokud byste zašli do starožitnictví či antiky, určitě byste narazili hned na stůl, křeslo či jiný druh nábytku, jenž by se hodil do vašeho vintage interiéru. Výrobci nábytku se však rozhodli vyrábět i nové kousky v takovém provedení, takže nemusíte kupovat opotřebované židle a komody. Stačí najít jen vhodného prodejce.

Co je to vintage styl?

Vintage má hned několik definicí. Ve své podstatě se však jedná o návrat k původním výrobkům, jež se opraví a začnou se opět používat. I tak se však vyrábí nové kousky, jejichž úkolem je vintage napodobovat.

Kde koupit kvalitní nábytek?

Jestliže hledáte obchod, kde koupíte kvalitní masivní nábytek, a to v jakémkoliv provedení, potom se podívejte do internetového obchodu Nábytkový ráj. Sortiment je rozdělený do kategorií podle toho, kam nábytek patří, takže vybrat můžete přímo vybavení do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, předsíně, kanceláře, koupelny, ba dokonce i na zahradu.

Seženete zde i spoustu vintage doplňků, jako jsou dřevěné truhlíky, fotorámečky, kovové obaly, dekorativní sáně, dřevěné obaly, nástěnné hodiny a podobně. Důležité je sladit všechno tak, aby se vytvořil ucelený prostor.

Při výběru nábytku dbejte na to, aby se jednalo o masivní dřevo, neboť vydrží mnohem delší dobu než taková dřevotříska. Uvedený internetový obchod má k dispozici zákaznickou podporu, která vám v případě potřeby poradí. Doprava nad 4 999 korun je navíc zdarma. Tak neváhejte a objednejte si nový nábytek do svého domu či bytu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *