Close

Varovné systémy moderní doby

VAROVNÝ SYSTÉM BIS– ROZHLAS BUDOUCNOSTI

Bezpečnost je pro každé město, městys nebo obec prioritou číslo 1. Proč? Chránit obyvatele a zařízení v dané komunitě je nezbytné, bohužel kriminalita neklesá, spíš naopak. Nejde však jen o nebezpečí z hlediska lidského faktoru, varovné systémy nachází uplatnění v případě přírodních nehod a mají další využití.

Varovné systémy pro firmy i města

Varovné systémy se neustále vyvíjí, dnes je tvoří několik částí. Jednak je to elektronická siréna, lokální výstražný systém (hladinoměrná čidla a srážkoměry) nebo bezdrátový informační systém BIS. A ten má skvělou kvalitu přenosu mluveného slova i hudby, což je optimální pro bezdrátový rozhlas v dané lokalitě. I když se zdá, že musí jít o nákladnou realizaci, není tomu tak. Díky dobře zvolené technologii výroby a jistému pokroku nepůjde o částku, která prohloubí rozpočet města nebo obce. Varovné systémy jsou navíc i nenáročné na údržbu a případný servis. Ten se totiž dá korigovat přes vzdálený přístup do rozhlasové ústředny od servisního PC. Dokonce i vy sami nebudete muset při hlášení sedět v ústředně, ale díky telefonnímu modulu lze mluvit odkudkoli.

Elmik.cz – vše pro rozhlasový a drátový systém

Drátový a rozhlasový systém se může zdát jako zastaralý, ale není tomu tak. Naopak. Dnes jde o moderní řešení komunikace nejen v obci, kde třeba není často slyšet. Lze je instalovat i do jiných míst, jsou stadiony, budovy, haly, nádraží, obřadní síně. Na koho se obrátit? Na někoho, kdo se vyzná v oboru a působí zde dlouho. Tou společností je Elmik.cz (https://elmik.cz/). Firma, která se zabývá servisem a opravami městských a obecních rozhlasů už od roku 1994. Má tak mnoho zkušeností a spokojených zákazníků, jimž poskytla a stále poskytuje výrobu a montáž rozhlasové a ozvučovací techniky. Každému vypracuje projekt na míru a za skvělou cenu. Dodejte kvalitní zvuk svému městu, obci nebo firmě i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *