Close

Vánoční osvětlení dotváří sváteční atmosféru

Velmi efektní je světelný závěs. Toto vánoční osvětlení vypadá jako utkaná světelná pavučina „světelný závoj“, jež nás naplňuje pocitem oslav blížících se Vánoc. „Opona“ vypadá na předních oknech domu moc hezky. A pokud použijete více z nich, můžete vytvořit podobu tajemných komor Šeherezády z „1000 a jedné noci“. K tomu budete potřebovat pouze vytvořit jednoduchý trojúhelníkový rám, který zabalíte do světelné clony. Vytvoříte velice originální vánoční osvětlení. Jen si představte, jak hezké je mít sklenku šampaňského na Silvestra ve společnosti blízkých pod třpytivé krajky pavučin!

Vánoční osvětlení – neonová šňůra

Elegantní vzhled v zahradě vytváří vánoční osvětlení ve tvaru zářící neonové šňůry, která je pružná trubka z PVC s barevnými světly uvnitř. Neonové osvětlení zdobí fasádu domu, altán, verandu, branku, oplocení, zábal kolem pólů pouličního osvětlení a kmenech stromů. Z ohebnou neonovou šňůrou lze vytvořit jakýkoliv světelný útvar, jednoduše ho připevníte ke stěně domu nebo na drobnou architektonickou stavbu.  A pokud toužíte být trendy, tak letos letí vytváření příběhu. K tomu skvěle poslouží světelné postavy nebo si můžete svůj příběh nakreslit a vystřihnout z papíru.

Vánoční osvětlení – LED postavy

LED vánoční osvětlení v podobě zvířat a postav je kouzelné a dotvoří ráz celé sváteční výzdoby. LED postavy stojící na zemi samy o sobě vypadají zajímavě, ale „zapuštěné“ do mihotavého osvětlení jsou fascinující. Zvláštní girlandy s vestavěnými uzavřenými diodami se používají pro vnitřní osvětlení, které se téměř nezahřívá. Pohádkový obr přichází k životu. Obecně platí, že se všemi různými světelnými dekoracemi, většina z nich se dělí na LED a neon.  Nesmíme zapomenout na světelný design královny Vánoc – vánoční stromeček. Pojďme si letos vytvořit štědrovečerní okouzlující krásu domova.

Na Vánoce by se mohly hodit i recepty na vánoční cukroví.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *