Close

Sušičky a pračky LORD vás překvapí perfektním výkonem a úsporným provozem

foto:pračky a sušičky Lord

Hlavní funkcí domácích spotřebičů je ušetřit nám práci a čas. Zejména praní prádla patří mezi nepříliš oblíbené domácí činnosti, jež musíme provádět téměř každý den. S pračkami a sušičkami LORD pověstné německé kvality budete chtít prát neustále.

Budou vám dělat radost

Spotřebiče LORD jsou tu proto, aby vám díky svým přednastaveným programům co nejvíce usnadnily rutinní práce v domácnosti. Jejich špičkové zpracování a vysoká kvalita použitých materiálů významně prodlužují jejich životnost. Úspěch spotřebičů LORD spočívá v jejich výrobě uskutečňované výhradně v Evropě. Výrobce si za bezproblémovým chodem svých produktů stojí, proto vám na ně poskytne prodlouženou záruku až 5 let zdarma.

Pračka, která nezatíží vaši peněženku

Při výběru jakéhokoliv spotřebiče se zajímejte hlavně o energetický provoz. Nejúspornější pračky se nacházejí v kategorii A+++. Pračka LORD W1 je v této kategorii oproti ostatním pračkám ještě o 30 % úspornější. Můžete do ní vložit 1-8 kg prádla, jemuž přizpůsobí spotřebu vody a elektrické energie. Disponuje 15 pracími programy, mezi nimiž nechybí program pro alergiky AlergiePlus. Potřebujete-li praní prádla urychlit, použijte funkci SpeedPerfect. Na pračce vás překvapí hlučnost pouze 49 dB, jíž je dosaženo díky BLDC invertor motoru potlačujícímu vibrace a hluk.

Už žádné věšení prádla

Sušička LORD T1 s tepelným čerpadlem vám prádlo perfektně usuší a současně načechrá. Její buben pojme také 1-8 kg prádla, které pravidelně načechrává, díky čemuž ho poté již nemusíte žehlit. Sušička je vybavená 15 sušicími programy a 3 stupni dosušení. Mezi další praktické funkce patří odložený start, kontrolka čistoty filtrů a plného zásobníku kondenzované vody. I u tohoto spotřebiče oceníte minimální hlučnost dosahující jenom 65 dB.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *