Close

Stolní fotbálek pro děti zažívá boom

Toužíte stmelit svou rodinu a trávit s ní více času? Tak neváhejte a pořiďte si stolní fotbálek pro děti. Tato stálice na našem trhu a ve světě nabízí jedinečnou zábavu s jednoduchými pravidly. Stolní fotbálky jsou efektním doplňkem moderních interiérů. A než kliknete na ´objednat´, tak si důkladně promyslete, kdo bude fotbálek hrát. Důležitý je věk hráčů. Pro malé děti se doporučuje tato stolní hra s teleskopickými tyčemi, aby si při zápalu boje neublížily. K starším hráčům se lépe hodí průchozí tyče, aby si mohli dopřát razantnější odpal. Stejně tak výška hráčů ovlivňuje výběr tohoto sportovního zařízení.

Stolní fotbálek pro děti! Užijte si zábavu se svou rodinou

Před koupi by vás měla zajímat i váha fotbálku. Je pochopitelné, že právě od hmotnosti se odvíjí kvalita hry. Čím stolní fotbálek pro děti více váží, tím lépe se lze do odpalu míčku opřít. Stolní hra je stabilní a při hře se nepohne.  Pro malé děti je dostačující mini fotbálek, který si položí na stůl.  Skládací fotbálky jsou nejvhodnější do míst, kde se bojuje s prostorem. Hmotnost od 20kg do 50kg je ideální pro hráče od 4 do 8 let a do 70kg –  10 až 16 let. Nad 70 kg se využívají pro profi hru, kde hrají většinou dospělí hráči. Některý fotbálek má podobné figurky, které znáte z barů a klubů. Mladší ročníky upřednostňují figurky hráčů České foosballové organizace.

 

Stolní fotbálek pro děti ve velkém výběru    

Máte stolní fotbálek pro děti ve svém hledáčku? Tak rozhodně neprohloupíte, pokud si do vyhledávače zadáte t-zbozi.cz. V tomto internetovém obchodě naleznete nejen velký výběr fotbálků, ale taky kulečníků a jiných her, včetně praktických věcí pro váš domov. A to ve vysoké kvalitě a za skvělé ceny! Zlaté označení Heuréka, ověřeno zákazníky tato slova jen podtrhují. Dejte přednost kvalitě a užijete si fotbálku a další výrobky po mnoho let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *