Close

Stěhujete se? Potřebujete vyklidit byt? Víme, na koho se obrátit!

Fotografie: vyklízení bytů Prodafi

Také zastáváte názor, že lepší než se stěhovat, je vyhořet? V následujícím článku se vás pokusíme přesvědčit, že za některých okolností opak může být pravdou.

K vyklízení bytů můžeme být postaveni z různých důvodů. První je samozřejmě stěhování. Pokud se stěhujete za lepším, myslím, že se stěhovat budete rádi a s nadšením. Jiné to samozřejmě bude, stěhujete-li se do horšího. V tom případě možná budete postrádat ten pravý drive a motivaci. I tak se ale stěhování nevyhnete.

Vše si naplánujte

Chcete se přestěhovat rychle a bez problémů? V tom případě si vše v dostatečném předstihu naplánujte. V práci si raději na jeden den vezměte dovolenou, vyvarujete se stresu. A zodpovězte si několik hlavních otázek. Ta nejdůležitější zní, jestli se přestěhujete svépomocí, nebo si objednáte profesionální stěhovací a vyklízecí firmu.

Stěhování svépomocí, nebo s firmou?

Odpověď na tuto otázku samozřejmě závisí na velikosti stěhovaného bytu a množství stěhovaných předmětů. Jeden studentský pokoj zřejmě přestěhujete sami, popřípadě s pronajatou dodávkou a partou dobrých kamarádů. Na stěhování většího bytu ale už je vhodné povolat specialisty, kteří nejenže disponují patřičným obalovým materiálem a svaly, nýbrž také vědí, jak na to. S těmi budete přestěhovaní během jediného dne.

Vyklízení, nebo uklízení? Bohužel obojí

Vyklízení bytu ale nebývá spojené pouze se stěhováním. Můžete být postaveni před jiný úkol, kterým je třeba vyklizení bytu po zesnulém příbuzném. A to může být ještě větší oříšek než stěhování, protože k vyklízení se vám připojí i poměrně fyzicky náročné uklízení.

Aby se z vyklízení nestala noční můra

A z toho se může stát opravdová noční můra. Vyklízení je totiž spojené s nadměrným množstvím odpadu. Naložit budete muset se spoustou zbytečností a nepořádkem. Z vyklízení se pak najednou stane uklízení, které vám přeroste přes hlavu. V tomto případě se na specialisty obraťte stoprocentně.

Obraťte se na specialisty

Vyklízení bytu v Praze (a dalších místech v ČR) mají v malíčku šikovní zaměstnanci firmy Prodafi, kteří bleskurychle vyklidí (a samozřejmě i následně uklidí) v podstatě jakýkoliv objekt. Byt, dům, kancelář i sklep. A v případě nutnosti odvezou starý nábytek, spotřebiče, a dokonce odstraní holubí trus z parapetů. S nimi zkrátka vyklízení nemovitosti bude hračka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *