Close

Snubní prsteny pro náročné

Výběr vhodného snubní prstenu pro novomanžele bývá jedním z nejnáročnějších úkolů při plánování svatby. Tuto část svatebních úkolů lze naštěstí realizovat se značným předstihem, neváhejte tedy a pusťte se do hledání pravého snubního prstenu s dostatečným předstihem. V tomto článku vám chceme přinést několik užitečných tipů, jak si správný snubní prsten vybrat.

 

Druhy snubních prstenů

 

Základní rozdělení snubních prstenů lze provést jednoduchým členěním, a to na prsteny, které obsahují ozdobný kámen a snubní prsteny, které jsou celé hladké, bez ozdoby. Pokud máte v tomto typu snubního prstenu jasno, je pak jednodušší se v samotné nabídce snubních prstenů zorientovat.

 

Snubní prsten s drahým kamenem

 

Snubní prsteny ozdobené některým drahokamem nebo polodrahokamem jsou velice populární. Nedá se jednoznačně říct, které prsten jsou oblíbenější a prodávanější, vkus každého z novomanželů je osobitý. Jako ozdobné kameny se často používají diamanty – ty se svoji barvou a leskem k elegantnímu snubnímu prstenu hodí ze všeho nejlépe. Žádnou vyjímkou ovšem nejsou ani různě barevné drahé kameny – ve vhodné materiálové kombinaci dokáží snubní prsten náležitě pozvednout.

 

Hladké snubní prsteny

 

Pokud se vám více líbí hladké snubní prsteny, můžete si vybrat z jednomateriálových a vícemateriálových prstenů. Pokud máte raději složitější tvary a zajímavé materiálové kombinace, budou pro vás tyto snubní prsteny jasnou volbou.

 

Vhodné a kvalitní snubní prsteny najdete v nabídce jednak kamenných obchodů a také v opravdu nepřeberné nabídce internetových obchodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *