Close

Široký sortiment ložisek v Nymburku

Společnost Aknilas s.r.o. se sídlem v Nymburku působí na českém trhu od roku od roku 2009, kdy ji založil Martin Souček. Společnost má za sebou více než 15 let zkušeností.

Od počátku svého působení se firma specializuje zejména na ložiska a průmyslové komponenty určené pro výrobu, servis strojů a strojních zařízení. Portfolio nabídky společnosti v dnešní době obsahuje nepřeberné množství sortimentu a služeb. Postupně se jí podařilo vybudovat silný, zkušený a praxí prověřený tým specializovaných odborníků. Vždy vám zde navrhnou optimální řešení právě pro vaši aplikaci. Prodej ložisek je rychlý, všechny objednané produkty vám budou rychle dodány.

Prodej ložisek a široké portfolio

Na prvním místě jsou ložiska. Společnost Aknilas s.r.o. se ložisky a jejich příslušenstvím zabývá po celou dobu své existence. Za tuto dobu získala mnoho zkušeností a spolupracuje s mnoha renomovanými dodavateli. Hydraulické a pneumatické systémy a komponenty tvoří ucelenou produktovou skupinu, která je nedílnou součástí nabídky. Pracovníci společnosti jsou připraveni navrhnout vhodné řešení, dle požadavků klienta. Oddělení pohonných systému a těsnění zahrnuje značně širokou škálu produktů těsnící a pohonné techniky. Dalším odvětvím je spojovací materiál.

Vlastní zakázková kovovýroba

Nabídka je opravdu komplexní. Společnost Aknilas s.r.o. provozuje i vlastní zakázkovou kovovýrobu. Specializuje se zejména na výrobu ozubených kol a dalších komponentů podle přání zákazníka bez ohledu na objednání minimálního množství. Nejste tedy nijak omezeni počtem kusů. Společnost je důležitým partnerem všech typů zákazníků, zabývá se velkými i malými zakázkami. Dokáže velmi pružně v krátkém čase reagovat na veškeré potíže a potřeby díky velkým skladovým zásobám a mnohaletým zkušenostem pracovníků společnosti. Firma Aknilas, s.r.o. si vybudovala v oblasti dodávek ložisek a dalších produktů pro výrobu a servis strojů pevnou pozici na trhu.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *