Close

Sídlo firmy na lukrativní adrese? Žádný problém!

Rádi byste, aby vaše firma sídlila na nějaké lukrativní adrese? A co vám v tom brání!

Lukrativní adresa mimo jiných aspektů podnikání bezesporu zvyšuje podnikatelovu prestiž. Jak v očích klientů, tak i obchodních partnerů. Cesta k jejímu získání je přitom poměrně snadná. Možností je tzv. virtuální sídlo, jež vás vyjde na zlomek ceny nájmu, který byste byli nuceni měsíčně hradit v případě nájmu fyzického. Zamlouvá se vám tento scénář? Pak čtěte dál.

Virtuální sídlo firem a OSVČ

Minimalizace nákladů a maximalizace zisků. Ideál, jehož v současné době chce docílit každý podnikatel. Virtuální sídlo pro firmy a OSVČ je jedním způsobem, jak tohoto ideálu dosáhnout. Nebo se mu alespoň přiblížit. Jak to funguje? Jednoduše. Na dané adrese nesídlíte fyzicky, ale jen virtuálně.

Co to je virtuální adresa?

Pojem virtuální kancelář v podstatě obnáší sdílení kancelářských prostor a s nimi souvisejících služeb, jako jsou zasedací místnosti, fungující recepce, obsluha datové schránky, přebírání pošty, a dokonce příprava občerstvení. Samotná služba vám pak umožňuje spravovat vaši firmu či živnost na dálku. Aniž byste byli nuceni spravovat kancelář fyzickou. Výsledkem je úspora času, ušetřené náklady a třešnička na dortu v podobě reprezentativní adresy, kterou můžete využívat například pro schůzky s obchodními partnery.

Kde chcete sídlit?

Virtuálně můžete sídlit v historickém centru na Praze 1, v bezprostřední blízkosti obchodní zóny na Praze 7 či nedaleko městského okruhu na Praze 10. Jaká lokalita by se vám nejvíce zamlouvala? Společnost Firmy-sidla.cz (na internetu hledejte pod odkazem virtuální sídlo OSVČ Praha) vám nabízí všechny. Za velmi slušné peníze nutno podotknout.

Ceny virtuálních kanceláří

Cena za virtuální kancelář v Příčné ulici na Praze 1 vás v případě ročního pronájmu vyjde na necelých 5 tisíc měsíčně. Na necelé 2 tisíce měsíčně vás pak přijde pronájem virtuální kanceláře na Praze 7 i Praze 10. To stojí za zvážení, nebo ne? Více informací hledejte na odkazu sídlo OSVČ Praha.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *