Close

Sháníte velkoobchod s oblečením? Obraťte se na Xfer

Fotografie: Pracovní vesta Armada

Pokud plánujete zaměstnancům zakoupit oblečení ve stejném stylu, například elegantní polotrička s logem vaší společnosti, je na čase poohlédnout se po vhodném velkoobchodě. Stejně tak marketingové oddělení může řešit otázku reklamních předmětů, přičemž i v takovém případě přichází v úvahu trička se sloganem, kšiltovky s nápisem a podobně.

Významný velkoobchod textil nabízí v mnoha kategoriích, a to pro muže i ženy. Velkoobchod má nastavené přijatelné ceny, protože předpokládá, že odeberete větší množství oblečení. Dlouholetými zkušenostmi se chlubí společnost Xfer, která se pyšní pestrým sortimentem. Působí na českém trhu více než dvacet let a prodává sportovní i firemní oděv vysoké kvality.

Xfer vyrábí textil i na zakázku

Sportovní oblečení, čepice, polokošile, trička, mikiny, bundy i pracovní vesty. Sortiment je opravdu bohatý, stačí si jen vybrat druh oblečení, o který máte zájem. Xfer vám zajistí nejen dodávku oděvu, ale také se postará o jeho potisk, a to moderními metodami.

Velkoobchod poskytuje své služby velkoobchodním partnerům, takže v něm nemohou nakoupit nepodnikající fyzické osoby. Stěžejní službou je také výroba na míru, pokud máte specifické požadavky na střih, barvu či materiál.

Potisk je kvalitní a má dlouhou životnost

S firemním i reklamním oblečením je spjatý potisk, přičemž Xfer používá hned několik metod, a to sítotisk, digitální potisk a nažehlování. Konkrétní variantu potisku konzultujte s odborným pracovníkem, který zná veškeré přednosti i úskalí jednotlivých druhů.

Velkoobchod Xfer vám dokáže dodat cokoliv, na co si jen vzpomenete. Jedno místo, tisíce druhů oblečení, přesně tak by se dala stránka charakterizovat. Produkty jsou vysoce kvalitní, takže se nemusíte obávat triček, která by se během několika vyprání roztahala. Některé oděvy mají i ochranné a reflexní prvky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *