Close

Rezidenční projekty v Praze jsou sázkou na kvalitní bydlení

residenční projekty

Uvažujete-li o vlastním bydlení, jistě zvažujete otázku, zda si pořídit starší byt a zrekonstruovat, nebo zvolit variantu zbrusu nového bytu, o nějž se nebudete muset téměř starat. U druhé možnosti tak konkrétně víte, na kolik vás tento druh bydlení vyjde. U staršího bytu nemusíte náklady na rekonstrukci správně odhadnout.

Rezidenční projekty na dobré adrese

Pokud se zaměříme na koupi bytu v novostavbě, bude se ve většině případů jednat o rezidenční projekty, které svou nabídkou uspokojí doslova každého. V prvé řadě vás zaujme lokalita, v níž se nacházejí, protože při jejich výstavbě je kladen důraz na příjemné okolí, dostatečnou občanskou vybavenost a snadnou dopravní dostupnost. Většina těchto bytů se nachází v historicky ceněných budovách, jež byly citlivě zrekonstruovány. Zcela určitě na vás udělá dojem zachování původních architektonických prvků, nadstandardní vybavení bytů a reprezentativní společenské prostory.

Rezidenční projekty v Praze s byty všech velikostí

Díky široké nabídce bytů od 1+kk až po penthousy s výměrou přes 600 m2 si každý přijde na své. Rezidenční projekty v Praze počítají se startovacími byty pro studenty a seniory, kteří tímto způsobem mohou získat kvalitní a cenově dostupné bydlení. Jako příklad uveďme loftový byt o výměře kolem 40 m2, který je díky otevřeným prostorám a vzdušnosti skutečně originálním bydlením. Přes 4 m vysoké stropy umožňují maximálně využít prostor. Máte-li rádi historické objekty, nadchne vás moderní bydlení v klasickém měšťanském domě z počátku 20. století nacházející se v populární čtvrti Vinohrady. V této atraktivní budově v sousedství Riegrových sadů se vám naskytne výhled do parku z každého bytu, můžete relaxovat na zahradě v klidném vnitrobloku a večery trávit v nespočtu typických stylových kaváren a restaurací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *