Close

Rada pro studenty: Jak zvládnout stěhování v Praze bez rodičů?

stěhování praha

Je to tady, další školní rok opět začíná a do Prahy se přesunou spousty studentů z různých koutů republiky. Někteří se stěhují z domu, jiní třeba jen v rámci Prahy. Pokud mohou rodiče vzít auto a pomoci se stěhováním, je všechno bez problému. Jenže jsou i studenti, kteří takové štěstí nemají a čeká je stěhování Praha na vlastní pěst.

Ti šťastnější mají možná aspoň kamaráda s autem. A když ne, rozhodně se vyplatí pozvat si na stěhovací služby odborníky. Víte, že stěhováci za vás věci klidně i zabalí a na místě zase rozbalí? Tedy aspoň někteří. Velmi záleží na tom, jakou stěhovací firmu si vyberete. Nejlepší jsou ty, jejichž specializací je přímo stěhování v Praze.

Jako studenti můžete mít stěhování s 10% slevou

Některé firmy specializující se na stěhování Praha se stěhováním studentů počítají a nabízí jim slevy. Příkladem je společnost Stěhování Vrána, u té dostanou studenti, důchodci a držitelé průkazu ZTP slevu ve výši 10 %.

A kolik takové stěhování stojí? Záleží, odkud se stěhujete, jak velké auto a kolik pracovníků bude potřeba. Nejlevnější varianta (stěhování v rámci Prahy, vozidlo 16 m3 a 2 pracovníci) vyjde na 800 Kč/hod. S 10% slevou tedy 720 korun za hodinu. Za víkendy a svátky se nic nepřiplácí.

Nemusíte shánět krabice

Velkou výhodou stěhování s profesionály je, že se nemusíte starat ani o shánění krabic, šatních boxů a bublinkových fólií. Stěhováci si všechno přivezou, pomohou vám sbalit věci, přestěhují vás a obalový materiál si pak zase odvezou. Zvládnou i demontovat nábytek, sundat poličky atd. Nábytek při transportu samozřejmě obalí, aby se nepoškodil. Veškeré převážené věci jsou každopádně pojištěné, tak nemusíte mít strach.

Ve firmě Stěhování Vrána jsou navíc zaměstnaní pohodoví stěhováci. Jsou to také jenom lidi jako vy, takže se s nimi bez potíží dohodnete tak, aby vám vše vyhovovalo. Přestěhovat se s nimi zvládnete i bez pomoci rodičů či kamarádů.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *