Close

Půjčovna odvlhčovačů

Remko.cz nabízí i speciální službu – komplexní dodávky tepla. S firmou nemusíte topidla kupovat a ani se starat o jejich další provoz. Mobilní teplovzdušné agregáty firma zapůjčí, pronajme nádrže na topný olej a průběžně toto palivo bude doplňovat.

Jedním ze stěžejních produktů Remko jsou tepelná čerpadla, která se vyznačují vyšší úsporou díky nové německé technologii v řídící jednotce Smart Control. Ve spojení s podlahovým vytápěním tak dosahují vyšší účinnosti. Efektivní ohřev teplé vody nabízí tepelný výměník a 300 l zásobník umístěný ve vnitřní jednotce tepelného čerpadla. Tepelná čerpadla mohou být přednostně provozována s napájením z vlastního fotovoltaického zdroje. Pro pokrytí špičkových zatížení v době velkých mrazů lze čerpadlo kombinovat i s dalším zdrojem tepla, které může být například v podobě elektrického přídavného topení nebo v podobě plynového kotle. Díky inteligentní regulaci Multitalent – Smart Control je možné spojit tepelné čerpadlo se všemi zdroji tepla – a to tedy se solárními nebo fotovoltaickými. V zimě lze čerpadlo použít jako energeticky účinné topení a v létě naopak jako komfortní klimatizování.

Pro snížení vlhkosti v objektech, jako jsou sklepy, půdy, průmyslové haly slouží odvlhčovače vzduchu. Tyto přístroje fungují na principu kondenzace vodních par z ovzduší. Vodní páry se uvnitř se vysráží s chladným povrchem a voda se dovede do přepadové komory. Zpět je vyveden vysušený vzduch do místnosti. Dělí se v základu na 2 typy, a to na domácí a průmyslové. Jejich rozdíl je ihned patrný, jde především o výkon. Do domácností jsou používány odvlhčovače vzduchu s nižším výkonem než do průmyslových objektů.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *