Close

Při zařizování prodeje nemovitosti se vždy vyplatí svěřit se do rukou profesionálů. Které služby jsou poctivé?

reality

Možná jste se právě dostali do situace, kdy chcete či musíte prodat svou nemovitost. Nejspíše cítíte nejistotu, protože vám je jasné, že celý proces není ničím jednoduchým. Shánění spolehlivého kupce, vyplnění všech dokumentů, oznámení této skutečnosti úřadům a mnoho dalších kroků dokáže zamotat hlavu. Není lepší vše vyřídit snadno, rychle a za vyšší peníze?

Svět nemovitostí může být i nebezpečný

Při zařizování prodeje takového majetku může nastat pestrá škála velmi nepříjemných problémů. Ty mohou být způsobeny klidně i jen malým překlepem ve smlouvě nebo přehlédnutím důležitého faktu. Zkoušet takto složitý proces vyřídit svépomocí rozhodně není dobrý nápad. Nemluvě o tom, že má většina lidí tendence po dlouhém shánění kupce neadekvátně snížit cenu.

Mnohem lepším řešením je vsadit na ověřené služby poctivých realitních kanceláří. Zde je ovšem také potřeba dávat pozor, protože ne každý poskytovatel je kvalitní. Důležité jsou rozhodně zkušenosti předchozích klientů daného subjektu. Ty vám napoví, zdali stojí za to, či nikoliv. Skvělé recenze sklízí například tato realitní kancelář Karviná. Ta operuje v celém kraji, takže se nemusí jednat jen o obchod na území města.

Spoustu chvály lze také najít na tyto reality Havířov. Obě pobočky přitom spadají pod známou společnost RE/MAX. Tu vám zajisté nemusíme představovat, jelikož se jedná o jednu z nejoblíbenějších možností na současném trhu.

Nezávazná poptávka

Před zahájením spolupráce je vhodné si nechat vypracovat nezávaznou nabídku od daného poskytovatele. Tak získáte jasnou představu, jaké benefity získáte v případě uzavření smlouvy. Oceníte především naprostou plynulost celého procesu, jednoduchost a vyšší prodejní cenu než v případě realizace svépomocí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *