Close

Práce zkušeného truhláře se bude doma určitě vyjímat

Potřebujete rekonstruovat kuchyni, ložnici nebo si přejete vyrobit komodu do předsíně na míru? V tom případě oslovte řemeslníky, kteří si s takovou prací budou vědět rady a provedou vás zanedlouho zajímavými možnostmi – jen si vybrat!

Více než dvacetiletá praxe a také tříletá záruka na veškeré dílo, to je jistota, že jste ve správných rukou. Vybavit si můžete i svou provozovnu, pokud se chystáte brzy otevřít cukrárnu nebo malou restauraci, vždyť fantazii se meze nekladou!

Kvalita za zajímavou cenu, pestrý výběr materiálů

Alternativ je rozhodně celá řada, ať už chcete vylepšit domácnost nebo prostory určené hlavně k podnikání. Restaurační nábytek nebo kvalita do ložnice, masivní dřevo nebo jiný materiál, jemuž dáváte přednost, to vše nabízí truhlářství Praha! Nezávazná poptávka a odborná konzultace, která vám zajistí výborný přehled. 3D návrh kuchyně, abyste měli mnohem lepší představu o tom, co si opravdu přejete.

Kanceláře potřebují kvalitu, ale to samozřejmě i prodejní pulty nebo vybavení dětského pokoje, které musí být stoprocentně zdravotně nezávadné. Dobrá volba v ohledu materiálu je ale půl úspěchu, samozřejmostí je pak i montáž, všechny věci od A do Z zajišťuje jedna jediná firma. Stačí objednat, schválit návrh a pak už jen vyčkat na domluvený termín realizace zakázky…

Kvalitní práce, která se jen tak neokouká

Nábytek vyžaduje kvalitu, následnou péči, ale někdy potřebuje i trochu renovovat. Na vše jsou v pražském truhlářství připraveni, zakázky týkající se oprav nábytku jsou přijímány pochopitelně také. Chcete inspiraci? Jednoduše nahlédněte do připravených galerií a budete mít trochu jasněji o své vlastní představě.

A proč je vlastně masivní dřevo králem nábytku? Důvodů by se určitě našlo spoustu, tou největší výhodou je trvanlivost – bude ještě s vašimi vnoučaty, stačí jen dobrá péče!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *