Close

Podzim je nejlepším obdobím pro pořízení bazénu

foto:bazén

Už vás nebaví chodit na plovárny a jiná veřejná koupaliště? Dopřejte si luxus v podobě vlastního bazénu na zahradě. Podzim je pro jeho pořízení ideálním obdobím, neboť máte možnost zakoupit ho za zvýhodněnou cenu.

Jak vybrat správný bazén?

V podzimním čase navíc řada stavebních firem není tolik vytížená, proto nebudete na dodávku bazénu příliš dlouho čekat. Chcete-li urychlit nástup koupací sezóny, můžete si ho nechat rovnou napustit. Vyhnete se tak situaci, kdy kvůli suchu nebude dostatek vody. Nyní tedy stojíte před otázkou, jaký bazén je pro vaše podmínky nejvhodnější? Vybírat můžete z bazénů přelivových a skimmerových. Jaký je v nich rozdíl? U prvně jmenovaných dosahuje voda až po horní okraj, a tvoří tak s okolním terénem rovinu. Voda je u tohoto typu odváděna přelivovým žlabem. Skimmerové bazény mají hladinu pod úrovní okolní dlažby, voda se odvádí lokálně pomocí tzv. skimmerů.

Bazén BENEFIT má samá plus

Pořizujete-li si bazén, první, co vás bude zajímat, jsou provozní náklady. Bazén BENEFIT vás příjemně překvapí ekonomickým provozem a minimální spotřebou vody. Může se totiž pochlubit inovovaným umístěním trysek, důmyslnou cirkulací vody, menší spotřebou bazénové chemie, optimalizovanou konstrukcí a jednoduchým zazimováním. Všechny tyto vlastnosti vedou k udržení déle čisté vody s tím, že bazén se nemusí kompletně vypouštět i několik let. Čím dalším vás bazén z řady BENEFIT přesvědčí o svých kvalitách? Potěší vás protiskluzová úprava schodiště, modernizované LED světlo, a hlavně zmiňovaná úspora vody. Jak jí dosáhnete? Jelikož se při zazimování odpouští pouze voda z přelivového žlábku a potrubí, vypustíte výrazně méně než běžnou 1/3 vody. Díky šikovně rozmístěným tryskám, které se postarají o optimální proudění vody, se čistota bazénu bude snáze udržovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *