Close

Plachtové haly poslouží jako dočasný sklad pro materiál i garáž pro techniku

Fotografie: plachtove haly

V posledních několika letech ekonomika posiluje, což je znát i na rostoucím počtu zakázek napříč různými odvětvími. Pokud se vám sešlo v jeden okamžik několik důležitých projektů, a proto potřebujete dočasně rozšířit i skladové prostory, není nic jednoduššího než si pořídit plachtové haly. V následujících řádcích vám prozradíme jejich přednosti a využití.

V první řadě je nezbytné podotknout, že plachtové haly si můžete pouze pronajmout, takže je nekupujete, a tím pádem jsou náklady na skladování ještě nižší. Přece jen, koupit zděnou stavbu je investice v řádu několika milionů korun, takže by vás čekalo vyřizování hypotéky a podobně. S plachtovou halou těmto starostem předejdete.

Výhody mobilních hal

Plachtové haly se chlubí několika výhodami, například flexibilitou. Složení i rozložení je jednoduché a rychlé. Jakmile tedy nebudete halu potřebovat, stačí ji rozmontovat a vrátit zpět pronajímateli. Dále vás u mobilní haly nadchne efektivní navýšení kapacity skladových prostor. V případě, že si požádáte o pronájem, tak se dodavatel postará o všechno od dodání přes montáž až po demontáž.

Další výhodou je, že u mobilní haly nepotřebujete stavební povolení ani budování betonových základů. Co se údržby týče, ta je nenáročná. A navíc vám taková hala vydrží dlouhá léta, neboť materiály jsou vysoce odolné vůči nepřízni počasí.

Skladování do výšky

V současné době je velice žádané skladování do výšky, takže k tomu potřebujete i vhodné prostory. Skladové stany vám to umožní, neboť jejich výška se pohybuje v řádu několika metrů.

V této oblasti působí spousta společností, které nabízí pronájem i prodej plachtových hal. Jednou z nich je třeba ARGOSERVIS, jež se nachází v Byšicích, ovšem působí po celé České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *