Close

Párty stany 3 x 6 m – nejprodávanější velikost

Párty stany 3 x 6 m! Výhody stanů pro zahradu a dovolenou

Párty stany 3 x 6 m jsou kompaktní ve složeném stavu, snadnost, dostupná cena (ve srovnání se stacionárními altány ze dřeva), mobilita, ochrana před sluncem, deštěm, větrem a hmyzem, snadná instalace. V letních měsících všichni amatérští zahrádkáři rádi po práci relaxují ve stínu. Pro takový případ bude nezbytné si pořídit zahradní stan. Vždycky vás spolehlivě ochrání před sluncem nebo deštěm.  Trh nabízí velký výběr stanů. Nejprve je třeba určit, materiál, velikost, barvu a typ. Pokud máte v plánu vzít stan někde na piknik do přírody, bude pro vás vhodnější nůžková verze. Pakliže pořádáte pravidelně grilovačku pro svou rodinu a přátele, tak můžeme párty stany 3 x 6 m jen doporučit.

Párty stany 3 x 6 m – kvalita je základ

Spojovací prvky musí být silné a těžké, aby mohly stabilně držet stan, a žádné silné poryvy větru ho nepoškodily. Materiály konstrukce pro stany jsou obvykle z nylonové příze různých tkaní. Tato vlákna jsou složeny z PVC materiálů. Dělí se na jemné, střední a silné. Takže pokud budete stan pravidelně využívat, je lepší zvolit materiál co nejvíce silný a robustní. Jeden z nejoblíbenějších modelů jsou stany kruhovitého tvaru, pěkný vzhled a pohodlné používání. K dispozici jsou také párty stany 3 x 6 m s uzavřenými zdmi a s okny s mřížky, které vás chrání před dotěrným hmyzem.

Párty stany 3 x 6 m v různém tvaru a barvách

Máte-li svůj stan trvale na chalupě či v zahradě, můžete si koupit klasický typ. Pro větší rodiny a velké podnikatelské aktivity jsou párty stany 3 x 6 m naprosto ideální.  Praktické jsou tmavé barvy, které jsou méně snadno znečištěné a není na nich vidět veškerý prach a nečistoty, ovšem více přitahují sluneční paprsky než bílé párty stany 3 x 6 m. Jsou mobilní, snadná montáž, demontáž a transport na jakoukoli vzdálenost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *