Close

Párty stany 3 x 3 m – ideální velikost pro malou oslavu

Párty stany 3 x 3 m  – hlavní výhoda, snadno se instalují, rozebírají a transportují. Mohou být použity na zahradě, na pláži, na venkově, během prázdnin na různé oslavy, v období podomního prodeje. Další významnou výhodou je výška stanu. Osoby se zde mohou volně pohybovat bez úklonu. A přítomnost uzavřených stěn a moskytiér umožní schovat se před deštěm a obtěžujícím hmyzem. To je také hlavní výhoda párty stanu 3 x 3 m, ale trh nabízí různé velikosti stanů. Ty se pohybují od 3 m až 6 m. Je tedy možné zvolit střechu nad hlavou pro malé firmy, tak i pro setkání 20 a více osob.  Zvláštní pozornost by měla být věnována montáži a instalaci stanu, aby neodletěl při větším poryvu větru.

 

Párty stany 3 x 3 m  – charakteristický vzhled

 

Zahradní párty stany 3×3 m jsou praktické přístřešky s charakteristickým vzhledem. Plní podobnou funkci jako altán, jak bylo výše zmíněno, chrání uživatele před větrem, sluncem a deštěm. Oblíbený výrobek na organizování akcí, grilování nebo jen k odpočinku po náročném dni. Design je lehký, snadno se instaluje a může být umístěny v jakékoliv zahradě. Ceny za kvalitní stany se pohybují kolem pěti tisíc korun. Párty stany vzhledem k častému použití, by měly být nainstalovány v blízkosti domu. Často se stává, že na výstavbu se použije jedna stěna sousedící s domem. Tímto způsobem jej můžete částečně chránit před silnými větry, zajistíte zvýšení stability.  Zároveň, pokud chceme klidnou dovolenou, stan by měl být umístěn, co nejdál od silnice.

 

Párty stany 3 x 3 mají mnoho výhod

 

Párty stany mají několik významných výhod ve srovnání se zahradními altány. Za prvé, jsou levnější, přenosné (jednoduše je lze přesunout na jiné místo – je-li to nutné) a snadno se instalují. Po uložení nepotřebují mnoho prostoru, což je výhoda v zimě.  Obtížné je harmonicky kombinovat s jinými vzory a zvoleném stylu zahrady. Je proto důležité věnovat pozornost barvě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *