Close

Odsavače par- standard v každé kuchyni

Kvalitní odsavače par – vysoká kultura bydlení. Moderní kuchyň se bez digestoře prostě neobejde. V kuchyni trávíme spoustu času a z nepříjemných výparů se nám může udělat i nevolno. Nemluvě o zdraví škodlivé plísni, která vzniká z přílišné vlhkosti.  Trh nabízí velké množství typů digestoří v unikátním designu. Zajisté vaši pozornosti neunikne odsavač par ve tvaru písmene, který je vyroben z nerezu v keramické nebo chromované verzi. Digestoře dokonce vypadají i jako lustr a visí uprostřed místnosti. Moderní odsavače par běžně disponují vestavěným displejem, který ukazuje čas a intenzitu odsávání a dálkovým ovládáním.  Rozhodně doporučujeme si pořídit do většího prostoru odsavač par s vysokým výkonem a tichým chodem.

Odsavače par – spolehlivý odborník na čistý vzduch 

Špičkové odsavače par vás spolehlivě zbaví pachu, a tak zkvalitní vaše bydlení. Trh nabízí mnoho značek, kde si našly své zájemce i digestoře CATA a EMPIRE – úžasný soulad designu a technologie. Ovšem pokud bydlíte ve starším panelákovém bytě, kde nefunguje původní odtah, tak si musíte pořídit odsavač par v recirkulační variantě, která přefiltrovaný vzduch vrací zpět do místnosti.  Trendy kuchyně je kuchyňský prostor volně propojený s obývacím pokojem nebo jídelnou, v tomto případě je kvalitní odsavač par nutností.

Odsavače par – elegantní prvek do vaší kuchyně

Pokud je pro vás toto téma aktuální a rozhodujete se, jaký odsavač par bude pro vás nejvýhodnější, tak si dovolujeme upozornit, aby vás nezajímala pouze cena a efektní design, ale především technické parametry jako je výkon a hlučnost, kde hlučnost nesmí přesáhnout 56 dB.  Kvalitní odsavač par musí odsát pachy a páry minimálně desetkrát za jednu hodinu. Doporučována je technologie Active heat, jež umožňuje regulaci potřebné síly a rychlosti odsávání podle intenzity vaření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *