Close

Obývací stěny – při výběru pomůže fotogalerie

Toužíte si přestavět staré bydlení na nové? Tak to zajisté se budete za chvíli zajímat o moderní obývací stěny. V současné době naše obývací pokoje už naštěstí nehyzdí monstrózní bytové sestavy. Uživatelé preferují unikátní designy, vysokou kvalitu, moderní materiály a variabilitu. Obývák nám slouží jako společenský pokoj, kde se setkáváme s přáteli a rodinou, a také zde rádi relaxujeme po těžkém pracovním dni.  Mohutné dřevotřískové sestavy nahradily jednoduché sektorové stěny. A pokud nevíte, kde se bude nejlépe vyjímat vaše televize. Pořiďte si praktickou a estetickou televizní stěnu. Televizi si můžete zavěsit na zeď v TV stěně schovat nehezké kabely.

Unikátní obývací stěny! Vašemu obýváku to bude slušet

Než si do vyhledávače napíšete obývací stěny, tak popřemýšlejte o tom, jak by měla vaše obývací sestava vypadat, jaký zvolit materiál a bytové doplňky, neopomeňte také promyslet výmalbu stěn.  Platí pravidlo, světlé obývací stěny lépe vyniknou v tmavém prostředí a obráceně. Nezapomeňte zohlednit rozměr, větší stěny vám zmenší prostor k obývání.  Ideální řešení je zavěsit police a skříňky na zeď. Tato varianta se osvědčila v mnoha domácnostech – elegantní a praktické řešení. Co se materiálu týče, máte na výběr masiv, lamino, dýhu, MDF, sklo, ratan a kov.  Dekor stěny i bez porady odborníků lehce sjednotíte s dekorem ostatního nábytku v interiéru.

Obývací stěny v různém stylu

Moderní obývací stěny díky povrchové úpravě skvěle odolávají mechanickému poškození.  A kde je nabízejí ve vysoké kvalitě za rozumné ceny? Stačí si v pohodlí svého domova do vyhledávače zadat t-nabytek.cz. Vítáme vás v největším internetovém obchodě s nábytkem v Česku, kde máte dopravu ZDARMA, můžete se těšit na prvotřídní klientský servis, jednoduchý výběr ve filtru v levém sloupečku​. Právem se pyšní tento e-obchod certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *