Close

Nůžkové stany 3 x 3 m – profesionální řešení

Nůžkové stany 3 x 3 m! Ideální velikost pro čtyřčlennou rodinu

Trh nabízí nespočet velikostí a tvarů v široké paletě barev. Pokud toužíte po relaxaci bez přátel jen v malém rodinném kruhu, tak nůžkové stany 3 x 3 m jsou dobrá volba. Oceníte nejen rychlé rozložení a demontáž stanu, ale i jednoduchou údržbu a skutečnost že tento druh má lehkou konstrukci.  A to vám umožňuje bez problému stan přemístit z místa na místo, ideální pro cestování.  Nádherně se dají nůžkové stany 3 x 3 m uložit do auta případně přenášet v tašce. Dokonce si speciální tašku pro ně můžete objednat v příslušenství, kde se nabízí i další doplňky – moskytiéra, osvětlení, bočnice, konstrukce atd.

Nůžkové stany 3 x 3 m do pohody i nepohody

Před nákupem nůžkového stanu, potřebujete znát oblast prostoru, ve kterém hodláte instalovat pavilon. Dalším neméně důležitým faktorem je účel, pro který chcete stan použít a na zřetel musíte brát i počet pravidelně docházejících hostů.

Zde je několik příkladů správného výběru – nůžkové stany 3 x 3 m

  • Při setkání s rodinou – budete dostačujících 10 m²
  • Za předpokladu, že chcete umístit do stanu čtyři židle a stůl, nesmí být menší než 2,5 metru.
  • Stany se rozdělují do dvou typů – sezónní a celoroční. V poslední době, jsou velké pavilony vyráběny v podobě markýzi.

Nůžkové stany 3 x 3 m – výhody

Hlavní výhodou těchto stanů je, že okamžitě nabízejí útočiště před horkem, deštěm a komáry, pokud si pořídíte moskytiéru, a pak s šálkem dobrého pití a jídla si za letních večerů můžete užívat venkovní atmosféru.  Nejoblíbenější barvy – bílá, zelená, modrá, hnědá a oranžová. A pokud podnikáte, oceníte skutečnost, že se dají jednotlivé nůžkové stany 3 x 3 m, čímž si zvětšíte prostor pro své aktivity. Taktéž je dobré si nechat stan potisknout reklamním logem.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *