Close

Najděte si bydlení na férovém realitním portálu CINCINK

Fotografie: Realitní portál CINCINK

Už jste zkusili všechno? Hledali jste ve facebookových skupinách, na stránkách realitek, na různých inzertních serverech? Přece jen jste ale jeden portál určitě vynechali. Jmenuje se CINCINK a stojí za ním silný partner Komerční banka.

CINCINK a je docela novinkou. V současné době tam ovšem najdete skoro 7 000 bytů, přes 4 000 domů a více než 5 000 komerčních objektů. Aspoň za nahlédnutí určitě stojí.

Inzeráty si na CINCINK můžete prohlížet zcela zdarma, lze je filtrovat nejen dle lokality a ceny, ale i mnoha dalších kritérií, například dle stavu nemovitosti.

Vyplatí se tam ovšem vytvořit profil. S profilem můžete i vkládat inzeráty, což možná není až tak zajímavé, ale jde si nastavit také hlídací kočku, která vás bude upozorňovat na nové inzeráty dle zadaných parametrů. Především však získáte průvodce procesem nákupu a možnost objednat si doplňkové služby. Ty jsou placené, nicméně za registraci, přidané inzeráty a nákupy sbíráte kredity, díky nimž na tyto služby získáte slevy. A co všechno CINCINK nabízí?

Postará se kompletně o prodávajícího i kupujícího

Nechcete nakupovat přes realitku, jíž byste museli platit provizi, nicméně líbí se vám služby, které realitky poskytují svým klientům? Pak se vydejte na CINCINK, tam vám zajistí pomoc od odborníků.

Pro prodejce je připraven například odhad ceny nemovitosti a veškerá pomoc s inzerátem. Pomohou jim s textací prodejního inzerátu, postarají se o vizualizaci interiéru a nafocení bytu. Dokonce nabízí vytvoření 3D plánku nemovitostí. A co je připraveno pro vás jako kupující?

Nechte si ověřit stav nemovitosti

Chcete si být skutečně jisti tím, co kupujete, a vyvarovat se pozdějších nepříjemných překvapení? Pak si vyžádejte technickou inspekci nemovitosti. Odborník se dojde do bytu či domu podívat, prohlédne jej a sepíše protokol o tom, v jakém je stavu. Věřte, že odhalí více než vy.

Domluvte si úschovu peněz

Co by se mělo udělat dříve? Podepsat smlouvu nebo odeslat peníze na účet prodávajícího? V obou případech bude jedna strana v nevýhodě, a proto se situace obvykle řeší přes nějakého prostředníka. Pošlete peníze na účet prostředníka a po podepsání je on pošle prodávajícímu. Úschova peněz se nejčastěji nabízí v rámci právních služeb u právníka, vy ji ale získáte od Komerční banky. A kde jinde by bylo penězům bezpečněji než v bance?

Pobavte se s daňovým poradcem

Víte, že musíte zaplatit daň z nabytí nemovitosti? Máte tušení dokdy a kam? S tímhle vším vám pomůže daňový poradce.

Nebuďte na nákup nemovitosti sami

Během koupě tedy získáte plnou podporu, realitní portál CINCINK vás provede celým procesem koupě. Dokonce pomůže i se získáním hypotéky. Na webu totiž najdete hypoteční kalkulačku online.

Nebuďte na výběr svého budoucího bydlení sami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *