Close

Kuchyňské digestoře – vysoký výkon a nízká hlučnost

V současné době jsou kladeny velké nároky na všechny spotřebiče, neboť podoba kuchyňského prostoru prochází velkou proměnou. Výrobci na tento vývoj pochopitelně reagují a nabízejí výkonné kuchyňské digestoře v unikátním designu.   Moderní kuchyňské digestoře disponují výkonnými motory iQdrive, nechybí osvětlení v podobě tří LED diod. Máte tak doma estetický prvek se silným výkonem, k tomu se připočítává úspora energie, navíc se začaly používat dvouvrstvé filtry, které zvyšují účinnost spotřebičů a dají se jednoduše umýt v myčce.

Kuchyňské digestoře – stylové a inteligentní zařízení

 

Kuchyňské digestoře –  vlastníte kvalitního a elegantního pomocníka, ale musíte zvolit správnou verzi čištění vzduchu. Kuchyňské digestoře v odtahové variantě odvádějí zápachy a výpary mimo budovu, v recirkulační variantě – odsavač s filtrem přečištěný vzduch vrací zpět do místnosti. Uhlíkové filtry se mění dvakrát do roka (cena filtrů od 200 do 500 Kč), proto je výhodnější si pořídit digestoř s kovovým omyvatelným filtrem. Komínové digestoře jsou doplněny masivním komínem ze stejného materiálu jako je odsavač a umísťují se do ostrůvku, ke zdi mezi kuchyňské skříňky nebo do rohu. Pod skříňku kuchyňské linky se montují podvěstné kuchyňské digestoře.

Kvalitní kuchyňské digestoře – diskrétní provoz

 

Moderní kuchyňské digestoře disponují málo hlučným ventilátorem a speciální protihlukovou izolací – jedinečná kombinace, která vám spolehlivě zaručí nehlučný provoz. Levné kuchyňské digestoře mívají výkon 200-400 m3/h, silnější již 1000 – 1400 m3/h, ty jsou vhodné do prostoru, kde je kuchyň volně propojena s obývacím pokojem nebo jídelnou.  Při nákupu kuchyňské digestoře se v první řadě zajímejte o technické parametry jako je výkon a hlučnost, poté o design a cenu.  Více informací o výběru té správné digestoře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *