Close

Koupili jste penzion s restaurací? Proměňte ho k nepoznání

nábytek do restaurace

V současné době je obrovský zájem o investiční nemovitosti, jako jsou restaurace, penziony, hotely či administrativní budovy. Pokud jste se rozhodli koupit penzion s restaurací, protože ve vašem okolí je turistický ruch poměrně velký, pak zřejmě plánujete rekonstrukci. Ve starých budovách chybí estetické prvky, často nevyhovují ani po dalších stránkách, jako jsou třeba tepelněizolační vlastnosti. V následujících řádcích vám proto prozradíme, kde koupit hotelové a restaurační vybavení.

Pomyslným srdcem penzionu se stane bezpochyby restaurace, kterou můžete mít otevřenou nejen pro ubytované hosty, ale klidně i pro veřejnost. Důležité však je zvolit vhodný nábytek do restaurace, abyste upoutali pozornost a zároveň poskytli co největší komfort.

Jak vybavit restauraci?

Součástí restaurace jsou především stoly a židle. Zvolte dostatečně velké stoly, aby se u nich cítili zákazníci dobře. Přece jen, u malých by si připadali stísněně, a potom by vás už nikdy více nenavštívili. Dávejte si pozor také na to, aby jednotlivé kusy nábytku spolu dokonale ladily. Ujasněte si, jestli chcete restaurační nábytek spíše industriální, nadčasový, nebo rustikální. Záleží vše pouze na vás a vašich představách.

Nezapomínejte ani na hosty, kteří přijdou do vaší restaurace jen na sklenku dobrého alkoholu. Připravte pro ně barové židle přímo u baru.

Jak vybavit pokoje penzionu?

Z restaurace se potom přesuňte do jednotlivých pokojů penzionu. Investujte do kvalitních postelí, na nichž se hosté budou cítit jako v pohádce. Nezapomeňte na nějaké úložné prostory, jednoduchý nábytek a elektroniku.

Hotelový a gastro nábytek prodává společnost DUBLINO, která se stane při zařizování penzionu i restaurace vaší pravou rukou. Čekají na vás exkluzivní kolekce interiérů. Určitě si vyberete i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *