Close

Kam zajít pro pracovní oblečení v Brně?

Fotografie: Pánská reflexní fleecová mikina Altair

Pracovní oblečení si nepořizují pouze firmy. Často ho užijete i v domácnosti, aspoň pokud máte dům se zahradou. Tu je potřeba natřít plot, tam nalakovat nábytek. Montérky či pracovní trička se hodí i na zahradničení a přezouvání pneumatik. Kde si však člověk může koupit pracovní oblečení?

Za pracovní oblečení samozřejmě můžete vydávat jakékoliv kusy oděvu. Obyčejně jako pracovní trička končí ta, jež nám už nejsou dost dobrá do školy či do práce. To však není úplně nejlepší řešení. Častokrát nejsou z dobrého materiálu, nesají pot, koušou a při delším nošení jsou nepříjemná. Obyčejné tričko a tepláky také nemívají praktické kapsy. Pokud tedy často pracujete okolo domu, investujte do skutečného pracovního oblečení.

Pracovní oblečení může být i módní

Na zahradu či do dílny opravdu nepotřebujete tričko za 500 korun podle nejnovějších trendů a s výšivkou nějaké luxusní značky. Tady jde hlavně o pohodlí, přijatelnou cenu a praktické hledisko.

I v pracovním oblečení ovšem uděláte parádu. Trička mohou být projmutá v pase, s hezkým kruhovým výstřihem, lichotivého střihu, a hlavně ve vaší oblíbené barvě. Přesně taková trička najdete v sortimentu brněnské firmy Xfer.

Zajděte se na pracovní oblečení přímo podívat

Společnost Xfer již přes 20 let vyrábí reklamní textil a distribuuje firemní, sportovní oděvy a oblečení pro volný čas. Pokud vás tedy zajímá, kam se vydat pro pracovní oblečení v Brně, zajděte sem. Brněnská vzorkovna se nachází na ulici Podnásepní 1 nedaleko od hlavního nádraží.

Xfer prodává nejen pracovní trička, ale také kalhoty, košile, bundy, reflexní oděvy, vesty i zástěry. Veškerý sortiment je pečlivě vybírán, spousta pracovního oblečení pochází od značky Roly. Ačkoliv by se mohlo zdát, že jde výhradně o velkoobchod, nenechte se zmást. U většiny pracovního oblečení najdete uvedený údaj, že odběr je možný od minimálního množství 1 ks. Nic vám tedy nebrání pořídit si dobré pracovní oblečení sami pro sebe domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *