Close

Hlavně to dobře zabalte a zalepte!

fofotgrafie: speciální lepící pásky

Na obalu záleží, a ne že ne! Je to právě atraktivita obalu, která nás zaujme jako první. A když nic jiného, tak nás donutí daný výrobek prozkoumat o něco víc. Obal ale také produkt chrání. Už jen z těchto důvodů je na místě obalovým materiálům věnovat náležitou pozornost.

Do segmentu obalového materiálu patří celá řada produktů, ať již se jedná o klasický balicí papír, papírové sáčky a obaly, potravinové fólie, PP (polypropylenové) sáčky, speciální lepicí pásky a podobně. Obaly můžete mít papírové, plastové, hliníkové i skleněné. Jaký obal zvolit samozřejmě záleží na charakteru baleného produktu.

Potravinářské a gastroobaly

V potravinářství se často používají tzv. gastroobaly zahrnující balicí papír, papírové sáčky, pytle a tašky nebo třeba cukrářské košíčky a různé misky a vaničky. Hlavní funkce takového obalu je primárně ochrana obalovaného produktu.

Průmyslové obaly

Další kategorií jsou obaly průmyslové, jako jsou bublinkové, fixační a pěnové fólie, obálky a rychlouzavírací sáčky stejně jako PP sáčky, pytle a folie. Ty nacházejí své využití napříč odvětvími a průmyslovými výrobami.

Speciální lepicí pásky

Produkt samozřejmě nestačí jen dobře zabalit, ale také zalepit. K tomu pak slouží speciální lepicí pásky – krepové, papírové, oboustranné, černé, žluté, stříbrné atd.

Obaly od renomovaného dodavatele

Jedním z předních dodavatelů obalového materiálu je již od roku 1994 firma Jarico, s.r.o. se zaměřením na obaly pro široké spektrum zákazníků, V nabídce tak najdete potravinářské a gastro obaly, obaly dárkové, průmyslové, ale také prostředky pro úklid a čištění. Až 99 % nabízeného materiálu má e-shop společnosti skladem, díky čemuž vás mezi objednáním a doručením nečeká žádná prodleva. Tak neváhejte a pořádně to zabalte a zalepte! Jedině dobře zalepený výrobek se totiž hned tak nerozlepí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *