Close

Dřevěné sochy, plastiky, zahradní dekorace – unikátní nabídka

Všude kolem nás vidíme růst nádherné stromy a s jejich produkty se setkáváme opravdu denně. Ze dřeva se vyrábí spousta věcí. Stavíme z nich sruby i dřevostavby, vyrábíme nábytek, prkna na podlahu, papír, nebo i dřevo na zátop jako palivo. Ze stromů se ale dají vytvořit i velká umělecká díla. Ze dřeva vytváříme nádherně znějící hudební nástroje, krásné dřevořezby, mnohé zahradní dekorace, dřevěné plastiky nebo třeba dřevěné sochy​ motorovou pilou. Jmenuji se Radim Sibera a i já tvořím dřevěné sochy motorovou pilou. Nejčastěji vyřezávám z českých druhů dřevin. Mám rád modřín, smrk i jedlový masiv. Mohu vyřezávat ale i z listnáčů, jako jsou třeba duby nebo lípa. Podle vaší představy a podle vašeho přání můžu použít jakoukoliv jinou dřevinu na tvorbu dřevěné sochy.

Zahradní dřevěné sochy, plastiky i dekorace

Věnuji se řezbařině už od dětství. V současné době kromě nábytku na míru vyřezávám také sochy v mnohých variantách podob, malé, větší či v životní velikosti. Dřevěné sochy zkrášlí vaši zahradu. Pro inspiraci se podívejte na hotová díla. Vyberete si dřevěné sochy podle fotografií, nebo vám ji vytvořím podle vaší inspirace nebo zaslané fotografie. Vytvořím vám vašeho čtyřnohého mazlíčka jako je pes nebo kočka, jiná zvířata či pohádkové postavy. Stromy a jejich krásné, tvárné, voňavé dřevo hřejivé na dotek dodá pocit uvolnění, sílu a energii. Krásná dřevěná dekorace dotvoří osobitý vzhled každého interiéru i exteriéru.

Dřevěné sochy i dekorace pro milovníky dřeva

Vyrábím sochy s hladkým povrchem vhodné do interiéru, nebo dřevěné sochy s hrubším povrchem, které tak lépe odolají venkovním klimatickým podmínkám a změnám. Zahradní sochy, dřevěné dekorace, plastiky a doplňky vytvářím na zakázku podle vašeho zadání. Produkty ze dřeva vychází z mojí i vaší fantazie i mnou vložené momentální inspirace. Vychází z filozofie použitého dřevěného masivu. Vyrobím širokou škálu různorodých výrobků ze dřeva, plastik, soch a dřevěných doplňků vhodných nejen do zahrady. Mohou zkrášlit vaši zahradu, váš dům, terasu, dvorek, atrium, halu, kancelář, konferenční místnost, ale i zimní a venkovní zahradu. Veškeré další informace o dřevěných sochách si můžete přečíst na našich stránkách.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *