Close

Dřevěné sochy motorovou pilou pro radost vaši i potěchu vašich blízkých

Dřevěné sochy motorovou pilou vytvářím pro vaše potěšení, nebo podle vašeho přání pro vaše blízké. K výrobě zahradních dekorací ze dřeva a dřevěných doplňků vhodných nejen do zahrady používám především české dřeviny. Zejména smrkovou, modřínovou nebo jedlovou kulatinu, ale i lípu, dub či jiné dřeviny. Na přání můžeme mít jakýkoliv motiv, který se vám zalíbí. Prohlédněte si moje hotové zahradní dekorace a dřevěné sochy, možná vám dodají inspiraci. Pro tu zde máme obrázky atypických a speciálních hotových soch a realizací. Můžete také popustit uzdu své fantazii a vyslovit své přání, kterému rád dám dřevěný tvar. Výrobky ze dřeva a dřevěné doplňky do zahrady jako zahradní sochy, květináče, sloupy a další dekorace ze dřeva mohou vyzdobit vaše terasy či zahrady, exteriéry, ale i interiéry.

 

Dřevěné sochy motorovou pilou

Dlouhou dobu se zabývám vyřezáváním soch ze dřeva motorovou pilou. Práce se stala mým koníčkem i srdeční záležitostí. Protože se jedná o ruční práci, každá dřevěná socha je prostě originál. Dřevěné sochy jsou vyřezávány ze smrkového nebo jedlového masivu, ale na přání můžeme dodat i jinou dřevinu. Děláme také sochy v životních velikostech. Dřevěné sochy mohou být přírodní nebo s povrchovým nátěrem. Pro venkovní sochy je úprava nutná kvůli vlhkosti, houbám, škůdcům a prodloužení jejich životnosti. Ručně vyráběné dřevěné sochy z masivního dřeva mají v sobě energii stromu i ruční práce.

Dřevěné sochy a dekorace

Proměňte své okolí a přetvořte si jej ke svému obrazu. Vyberte si z již hotových realizací a prohlédněte si mé dřevěné sochy motorovou pilou. Pokud hledáte zahradní sochy nebo dekoraci, která promění váš domov i zahradu v jedinečné místo nebo třeba zrovna toužíte obdarovat někoho blízkého velmi originálním luxusním dárkem, rád vám vytvořím sochu přímo na míru. Dřevěné sochy mohou být vyřezány z různého typu dřeva a s různým způsobem provedení. Samozřejmostí je první konzultace a zjištění vašich představ budoucího díla. Možnost individuální domluvy a práce na zakázku se mi nejvíce osvědčila. Při konečné dekoraci bytu, terasy, zahrady nebo jiných prostor je třeba vše doladit a krása, jak víme, krása se skrývá v detailu.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *