Close

Drátový rozhlas pro města a obce je stále aktuálním

Foto: bezdrátový rozhlas

Potřebujete navrhnout, namontovat, nebo opravit ve vaší obci či městě drátový rozhlas? I v době internetu je stále aktuálním. S veškerým servisem kolem, ale i s novým systémem, vám pomůže firma EL-MIK.

Firma EL-MIK se dlouhodobě specializuje na servis a opravu obecních a městských rozhlasů. Není to však jediná činnost firmy. Současně funguje i jako specialista v oblasti dodávky ozvučovací techniky. Nabízí velkoobchod i maloobchod se zesilovači, reproduktory, rozhlasovými ústřednami a další technikou.

Ozvučte svoji obec drátovým rozhlasem

Drátový rozhlas pro města a obce dodává EL-MIK všude tam, kde nelze využít instalaci bezdrátového rozhlasu. Touto technologií lze kromě obcí a měst ozvučit i sportovní areály, nemocnice, školy, výrobní i průmyslové podniky. Ozvučení se využívá i pro kulturní domy, smuteční síně, vlaková a autobusová nádraží.

Společnost na klíč navrhne vhodné řešení, včetně výkonu ústředny, rozmístění tlakových reproduktorů s vysokou kvalitou vzduchu, i délku potřebné kabeláže. Běžně se rozhlasové ústředny realizují s výkonem 100 až 10 000 W.

Firma funguje celorepublikově. Montáž i servis zařízení zajišťuje po celé České republice. Servis, záruční i pozáruční, je zajišťován na zesilovače a ústředny TESAUDIO Vráble, TESLA a TESON.

Technické řešení od odborníků

EL-MIK nabízí v oboru montáže bezdrátových i drátových rozhlasů skutečně mnohaleté zkušenosti. Díky tomu umí odborně vyřešit jakýkoliv technický problém a vždy poradit funkční, i cenově nejvýhodnější řešení. U jedné firmy získáváte přednákupní i ponákupní servis. Všechny služby společnosti najdete na jejích webových stránkách https://www.elmik.cz.

Pomoc se získáním dotací

Obce, města a mikroregiony mají v souvislosti s budováním varovných a výstražných systémů, kam patří nejen elektronická siréna, ale i bezdrátový rozhlas, možnost získat dotaci. Uděluje je Ministerstvo životního prostředí a jde o Operační program životního prostředí. S vyřízením této dotace, která je až do výše 85 % způsobilých výdajů, umí EL-MIK rovněž pomoci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *