Close

Digitalizace a převedení VHS kazet

Není nad to, když je vám smutno, tak si pustíte nějaké video, kde jste s vaší rodinou. Vzpomínky na příjemně prožité chvíle jsou tím nejkrásnějším, co můžeme mít. Máte nahraná vaše rodinná videa na VHS kazetách nebo jiných starších nosičích? V dnešní době již není možné tyto záznamy kvalitně přehrávat a proto tu jsem pro vás, převedu Vaše VHS kazety do digitálního formátu Mpeg2 nebo Mp4.

Co máte tedy udělat pro to, abychom mohli vaše vzpomínky digitalizovat?

 

Full servis

Proces digitalizace je jednoduchý. Nejprve si vyberete, jakou službu ode mě chcete. Můžete mít základní převod, nebo full servis převod. Tyto služby se neliší svoji kvalitou. Jediný rozdíl je v tom, že u full servisu si přijedu pro Vaše materiály přímo k vám domů. Tato služba je poskytována v Praze a okolí.

V případě základního převodu mi Vaše VHS kazety pošlete poštou nebo kurýrem. Až dostanu Vaše kazety, provedu s nimi digitalizaci.

 

Průběh digitalizace

Kazety převádím pomocí převodníku Canopus Audio Digital Video Converteru, který je jedním z nejlepších na trhu, převod je dokonale synchronizován se zvukem. U Vašich videí můžu provést po domluvě také postprodukční úpravy, mezi které patří redukce šumu, zlepšení ostrosti, doladění barevného signálu nebo vyhlazení záznamu. Vaše videa můžu také sestříhat, odstranit špatné záběry, vytvořit krátký film, přidat titulky, přidat zvuk.  Stačí si se mnou domluvit, co si s videem přejete udělat a ostatní nechte na mně. Ve Vašem videu umím udělat jednoduché menu na obsluhu, takže si můžete prohlížet vždy určitý úsek, aniž byste museli přehrávat celé video.

Video optimalizuji v programu Pinnacle Studio. Tímto programem ořezávám videopásku, stahuji nepříjemný šum nebo upravuji výšky.

 

Když je video převedené, vypálím ho na kvalitní DVD disky a převedu jej na MP4 formát. Abyste si mohli video hned prohlédnout, zašlu Vám jej přes internet přes server uschovna.cz.

Vašemu videu na disku umím udělat i obal, abyste ho mohli dát například jako dárek. Vaše video poté můžete jednoduše kopírovat, jak budete chtít.

Video Vám poté buď zašlu poštou nebo kurýrem, v případě full servisu dovezu domů.

Jak dlouho trvá převod?

Celý proces digitalizace je hotový většinou do 5ti dnů. Pokud byste ale potřebovali převést vaše VHS kazety rychleji, kontaktujte mě a domluvíme se. Všechno je o domluvě a snažím se svým zákazníkům vyjít vždy maximálně vstříc.

 

Přeji Vám mnoho krásných zážitků a vzpomínek.

Váš Marek Kotaladigitalizace VHS kazet

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *