Close

Diamantové kotouče – to pravé pro jakýkoliv stavební materiál

Aprílové počasí si s námi hraje podivnou hru, ale i tak nadešel čas oprášit nářadí, které budeme potřebovat k úpravě svého domu nebo při rekonstrukcích či na stavbě, popřípadě v autodílně. Úhlová bruska – to je ten univerzální pomocník, bez kterého se kutil ani profesionál neobejde. Pro práci s bruskou je nutné si pořídit vhodné a hlavně kvalitní příslušenství. Například brusné a řezné diamantové kotouče nabízejí v internetovém obchodě  sibera-kotouce.cz, kde se na tyto výrobky specializují. Konkrétně preferují kvalitu made in Germany a vy si tak můžete objednat špičkové diamantové kotouče značky Atlas a Kern.

Diamantové kotouče Atlas a Kern – německá kvalita

Naše doporučení – vždy si vybírejte na konkrétní činnost určený druh diamantového kotouče. Například řezný kotouč není vhodný na broušení, neboť je příliš tenký. To si raději pořiďte univerzální kotouč, kterým můžete vykonávat oba úkony, odpadne vám tak starost s neustálým vyměňováním kotoučů. Taktéž není dobré tyto výrobky nakupovat v supermarketech, přestože nízké ceny jsou velice lákavé. I zde totiž platí staré pravidlo – nízká cena se rovná nízká kvalita. Diamantové kotouče se lámou a odletují z nich kousky. Nebrat! Ve výše zmíněném eshopu nabízejí diamantové kotouče do všeho nářadí a strojů ve všech velikostech (115 mm, 125, 150, 180, 200, 230, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700, 800mm).

Špičkové diamantové kotouče pro úpravu různých materiálů

Pokud vlastníte řezače spár, kamenickou pilu, mostovou pilu nebo řezačku na obklady, tak nemusíte nikde jinde kvalitní diamantové kotouče shánět. Řezné kotouče se podle provedení dále dělí na segmentové, celoobvodové a turbokotouče.  U celoobvodových kotoučů oceníte hladký řez a vysokou tvrdost. Segmentové kotouče vynikají v chlazení a obvodu řezaného materiálu. Nevíte si rady s výběrem kotoučů? Stačí vyplnit dotazník a poslat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *