Close

Chcete ušetřit za energie? Nebojte se změny dodavatele

levná elektřina

Máte pocit, že děláte všechno možné pro snížení účtů za energie, ale ceny a platby spíše narůstají a uspořit se vám nedaří? Chyba může být právě ve výběru dodavatele. Existuje jich totiž více a liší se právě nabízenou cenou za plyn a elektřinu. Jednou z možností, jak poměrně výrazně ušetřit, tím pádem může být změna dodavatele energií. Ale jak na to? To se dozvíte v článku.

Chtějte levnější plyn a elektřinu

Je přirozené snažit se chtít ušetřit a platit co možná nejméně za tak podstatné věci, jako jsou plyn a energie. Bohužel se bez nich neobejdeme a i přes všechna úsporná opatření hraje výběr dobrého dodavatele obrovskou roli. Rozdíl v jednotkové ceně totiž může být až několik korun, což v konečném důsledku na vyúčtování opravdu poznáte. Levná elektřina přitom není nic nereálného, stačí jen vědět, kde máte hledat.

Změna dodavatele není složitá

Možná se bojíte, že pro získání levného plynu musíte podstoupit složitý proces spojený s výměnou dodavatele. Obavy jsou zbytečné. Pokud si vyhlídnete nového distributora energií, stačí se zeptat na jejich cenovou nabídku. Aby jste ji získali, stačí pouze zaslat své předchozí vyúčtování za energie a obratem obdržíte novou cenovou kalkulaci. Pokud se vám líbí, svěříte nové společnosti plnou moc a oni zařídí celý proces ohledně papírování a administrativních záležitostí.

Uvidíte, že zaplatíte méně

Chcete vědět, kolik zaplatíte a jak hodně ušetříte? Podívejte se na stránky https://www.epet.cz/ a zašlete svou poptávku. Budete mít jasnou představu o tom, co můžete očekávat. Kromě výhodnější ceny získáte i další bonusy, jako jsou spolehlivý a přívětivý zákaznický servis a podobně. Už na nic nečekejte a vydejte se vstříc levnějším účtům za energie, kdy ušetřené peníze můžete investovat do jiných oblastí života.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *