Close

Chcete pít zdravou vodu? Pořiďte si domácí úpravnu vody

Zdravá voda je jeden z nejlepších nástrojů na redukování váhy, protože nemá žádný tuk, žádné kalorie a je bez cukru. Proto, pokud si chcete pomoci se svou dietou, pijte hodně vody. Pitím velkého množství vody si snižujete riziko potenciálního infarktu. Pokud jste žízniví, znamená to, že jste dehydratovaní, a to vede k vyčerpanosti, k ochabnutí svalů, závratí a dalším symptomům. Co z toho plyne? Pokud máte zájem o své zdraví, musíte pít hodně zdravé vody, a proto si pořiďte domácí úpravnu vody.

Domácí úpravna vody nabízí kvalitu přírodní pramenité vody

Úpravnu je možné nainstalovat přímo do spodní kuchyňské skříňky nebo do spíže či komory, pokud zde máte k dispozici přívod studené vody, to je jediná podmínka. Domácí úpravna vody vám dokonale odstraní dusičnany z vody. Špičkové zařízení vám obsah dusičnanů ve vodě sníží až o 95%. Můžete se naprosto spolehnout, že voda z tohoto filtračního zařízení chutná jako přírodní pramenitá voda a je vysoce kvalitní. Dále u vody odstraňuje množství nežádoucích látek jako je chlor, olovo, rtuť, nikl, chrom, kadmium, hliník, zbytky antibiotik a léků, cysty, zbytky pesticidů a další nežádoucí látky. Ve vodě ponechá pouze potřebné minerály a stopové prvky.

Úpravna vody – stupně filtrace

1. stupeň – voda protéká přes speciální filtrační vložku na dusičnany.
2. stupeň – voda prochází filtračními vložkami o velikosti jednoho mikronu, které odstraní zachycené částice, jako je bahno a další nerozpuštěné látky.
3. a 4. stupeň – těžké kovy jako olovo, rtuť a další se odstraní z vody elektrochemickým procesem.
5. stupeň – voda prochází přes anex, redukující těžké kovy jako olovo, měď, hliník a tvrdost vody.
6. stupeň – voda protéká přes granulované aktivní uhlí – účinný adsorbent pro širokou paletu organických kontaminantů, jako jsou chlor, chemické látky atd.
7. stupeň – voda prochází přes další filtrační vložku o velikosti jednoho mikronu pro další odstranění nežádoucích částic. Výsledkem je skvělé snížení nebo odstranění nejrůznějších nečistot.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *