Close

Vířivka doma i na zahradě

Přijdete domů po náročném dni, necháte se unést představou, jaké by to bylo, kdybyste měli doma svoji vlastní vířivku, do které byste se mohli jít ponořit a užívat si v klidu relaxace a příjemné masáže bublinkami.

Proč zůstávat pouze u představy? Není nic jednoduššího, než se zkontaktovat s námi, https://www.spa-virivky.cz/ a nechat si poradit, jaká vířivka je pro Vás vhodná.

Jsme výhradním prodejcem luxusních vířivek Villeroy Boch. Tyto unikátní vířivky od německého výrobce jsou zárukou kvality, poskytujeme vše, včetně dopravy, instalaci, servis i příslušenství.

Prodáváme vířivky rodinné, menší, ale také vířivky pro komerční prostory a speciální, luxusní vířivky. Vždy se s Vámi domluvíme, jaký typ je pro Vás nejvhodnější.

Rodinné vířivky Villeroy & Boch

Rodinné vířivky

Rodinné vířivky jsou určeny do interiéru, ale i na zahradu. Vířivky jsou různých velikostí a tvarů. Liší se také počtem sedadel a tedy maximálním počtem osob, které mohou ve vířivce relaxovat.

Nejprodávanějšími vířivkami Villeroy Boch jsou vířivky, které obsahují tzv. Jet Paks systém. Díky němu jsou vířivky mnohem úspornější, jednodušší a pevnější. Jet Paks systém jsou speciální výměnné panely, které je možné do Vaší vířivky dokupovat a tím zvyšovat možnosti masáže ve vířivce. Díky této technologii jsou vířivky účinnější, masáže jsou intenzívnější. Vířivky obsahují o 90% méně potrubí a proto jsou i úspornější, neboť nedovolují tak vysoké tepelné ztráty.

Komerční vířivky

Pokud potřebujete komerční vířivku, například pro hotely nebo wellness centra, i takové vířivky pro Vás zajistíme. Komerční vířivky nabízíme Jacuzzi, které jsou vysoce kvalitní a připravené pro vysokou zátěž a častý provoz. Italské vířivky JACUZZI mají špičkovou technologií a poskytují dokonalé estetické řešení. Tyto komerční vířivky nabízíme v nejrůznějších rozměrech a velikostech až pro 7 osob. Tyto vířivky splňují veškeré platné normy na provoz a čistotu vody a jsou v souladu s náročnými hygienickými požadavky. Profesionální komerční vířivky jsou technologicky odlišné od klasických rodinných vířivek.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *