Close

Topenářství a vodoinstalace představují širokou nabídku služeb

topenářství a vodoinstalace

Máte přesnou představu o tom, co obnáší pojem vodoinstalatérství a topenářství? S jakými požadavky se můžete na odborníky pracující v tomto odvětví obrátit? V následujících řádcích se dozvíte vše potřebné.

Voda, plyn a vzduch v hlavní roli

Vodoinstalatéři a topenáři se zabývají kompletními rozvody vzduchu, vody a plynu, kanalizací a s ní souvisejícími odpadními rozvody, montáží topení a solárních systémů. Kromě toho jsou tu pro případ havárie, za účelem revizních služeb kotlů, tepelných čerpadel, akumulačních nádrží atd., provádí zámečnické služby, zaměřují se rovněž na poradenskou a servisní činnost. Topenářství České Budějovice si poradí též s renovací bytových jader, odvápněním a demineralizací vody, domácí vodárnou, zavlažovacími a požárními systémy.

Pro renovaci i novostavbu

Vodoinstalace České Budějovice vám nainstaluje nové vodovodní přípojky, ale též opraví a zrekonstruuje stávající vodovodní řád v koupelně a kuchyni. Tím jeho práce zdaleka nekončí. Nemusíte se trápit sháněním dalšího sanitárního či technického vybavení, neboť tato firma vám ho v rámci svých služeb dodá. Rozhodli jste se pro alternativní ohřev vody? Pro vodoinstalatéra není žádným problémem napojit vodovodní přípojku na jakýkoliv ohřevný zdroj včetně solárních kolektorů.

Vzduchové rozvody a technické plyny

Rozvody vzduchu České Budějovice nabízejí kompletní služby nejen s tlakovými rozvody, nýbrž také v oblasti technických plynů, jakými jsou například argon a kyslík. Po jejich dodávce a instalaci bude provedena odborná revize. V komerčních budovách, kancelářích a skladech se firma specializuje též na instalaci centralizovaných vzduchově ventilačních rozvodů. V každém případě se můžete spolehnout na její kvalitní technické zázemí, dlouholeté zkušenosti a individuální přístup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *