Close

Přesun strojních zařízení do jiných prostor nemusí být utrpením. Jak na to?

přeprava strojního zařízení

Majitelé technologických firem potřebují k úspěšnému provádění své činnosti pestrou škálu vybavení i velkých strojů. Právě díky nim zvládají plnit stále přísnější požadavky na rychlost, přesnost i cenu práce. Vzhledem k jejich váze v řádech tun není manipulace s nimi ničím jednoduchým. Jak ji zajistit?

Profesionální služby

Čeká-li vás přesun strojů, musíte vyhledat a kontaktovat spolehlivé odborníky z oboru. Jedině ti vám totiž poskytnou patřičné záruky, disponují potřebným vybavením a znalostmi. Přece jen se bavíme o extrémně komplexním a složitém projektu, během jehož provádění hraje každá maličkost podstatnou roli.

Mezi nejpopulárnější poskytovatele na českém trhu patří společnost Ais Eurelo, jež se více než čtyřicet let věnuje multidisciplinárním službám v oblasti logistiky a zvedání. Nezáleží na tom, zdali chcete přestěhovat výrobní linku, továrnu, stroje nebo jakékoliv další těžké prostředky.

Jakým způsobem vlastně probíhá přeprava strojního zařízení? Na základě telefonické konzultace k vám přijede projektový manažer, jenž identifikuje veškerá specifika a sestaví ideální postup práce. Poté společně určíte časový harmonogram a projdete si požadované dokumenty.

Akce začíná

Kvalifikovaný tým odborníků odpojí a demontuje vaše zařízení, naloží je na předem určené kamiony a zajistí převoz do vlastního skladu, či do finální destinace. Následně tito profesionálové připraví podlahu v nové hale, veškeré prostředky umístí, seřídí a samozřejmě i zapojí.

Nezáleží na tom, jestli se chystáte stěhovat do jiného města v České republice, nebo vás spíše láká některá z mnoha zemí celého světa. Ideálním začátkem je v každém případě návštěva internetových stránek pod vloženými odkazy a prohlédnutí si základních informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *