Close

Pohodlné módní trendy

Zajímáte se o módu? Jsou ve vašem hledáčku trendy těhotenské šaty? V tomto roce je módní vše, co je velké a široké. Což ocení právě těhulky. Někoho možná potěší módní návrat osmdesátých let – obrovské ramena, kalhotkové mrkváče, obří kovové ozdoby a kovový lesk, volánky. V létě budete ukazovat nohy a ramena v celé své kráse. Vládne barva bílá, růžová, červená a fialová v pastelových tonech.  Kombinuje se modrá s oranžovou nebo modrá s tmavším odstínem modré, studená modro-šedá stejně jako oranžová a světle zelená. Vrátila se do módy kombinéza se zipem vpředu a dlouhými i krátkými rukávy.  Sportovci mohou nosit objemné bundy a nylonové kalhoty. Ohromně módní jsou pytlovité šaty nebo ve stylu oděvů starověkých Řeků. Opravdu pohodlné a vhodné pro jakoukoli postavu.

Důraz na hrudi

Neslušně hluboký výstřih, asymetrické výstřihy a komplikované zvonky či tvar píšťalky na hrudi – další způsob, jak upoutat pozornost opačného pohlaví a přitom budete trendy. Pohodlné tepláky nechte doma a soustřeďte svou pozornost na bílou barvu, která v letošním roce frčí. Halenky, šaty, kostýmek, oblek cokoliv, co je bílé, je šíleně módní. Ukažte své srdce! Nosí se výstřihy a nášivky ve tvaru srdce. Taktéž slaměný klobouk s širokým okrajem, objemná halenka, široká sukně nebo kalhoty s velmi vysokým pasem – paráda. Logo a slogany – nesmrtelná móda. Trička s důrazným prohlášením jedou. Jde o silný trend. Na výstavách jaro-léto 2017 se návrháři rozhodli experimentovat s vlastními logy.

Nosí se mini až maxi šaty

Vládnou pastelové barvy, úspěšně zdůrazněte svůj pas, nesmí chybět zdobení s volánky. Hedvábí, žakár, korzety, bohaté výšivky, jemné barvy a květinové vzory – je na čase přehodnotit svůj šatník. Koukneme se pod sukni na spodní prádlo. Preferuje se jemnost a ženskost, pořiďte si nevycpanou podprsenku s klasickými trojúhelníčky.  Pohodlí nadevše!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *