Close

Party stany se hodí nejen na zahradu, ale i na terasu

Party stany mohou nabídnout příjemné místo nejen na zahradě, ale také třeba na terase. Okamžik pohody se dá vytvořit během chvilky. Jak má vypadat takový kvalitní přístřešek?

Párty stany se často využívají jako zahradní stánky nebo altánky. Dají se ale také umístit na terasu. Na všech těchto místech mohou vytvořit místo, odkud bude sálat pohoda. Zastíněný prostor, navíc chránění proti dešti, kroupám a větru. Není ovšem ani problém pod nimi zažít třeba grilování v zimě. Stánky mohou zvládnout téměř jakékoliv počasí v kteroukoliv roční dobu. Aby vám pod jejich střechou bylo příjemně, i když je chladněji, stačí do nich umístit venkovní stolní topidlo. Stánky se mohou stát svědky oslav narozenin, zkoušek, různých výročí, ale třeba i svateb.

Párty stany jsou oblíbené pro možnost rychlého složení a postavení tam, kde se vám to právě hodí.

Požadavky na párty stan

Párty stan Brimo sice nevypadá robustně, přesto má dobrou stabilitu. Výhodou je jeho celoocelová nůžková konstrukce, která vyniká dlouhou životností. Kromě toho je opatřena ochranou proti korozi a poškrábání.

Materiál střechy i bočních stěn má řadu dobrých vlastností, mezi které určitě patří pevnost, voděodolnost a praktičnost. Navíc poskytuje ochranu proti UV záření.

Jednoduchá manipulace

Párty stan má kvalitní provedení, přesto je lehký a manipulovat s ním zvládá jeden člověk. Jednoduše ho rozložíte, dokonce už za 40 vteřin. A na návod nebo nutnost nářadí klidně můžete zapomenout. Snadnou rozložitelnost zajišťuje automatický systém zajištění konstrukce. Když stánek nebudete potřebovat, zas ho snadno složíte.

Variabilita párty stanu

Párty stan Brimo nabízí 5 variant vzhledu. Můžete ho rozložit jen jako altánek a využít stínu střechy, což oceníte především v teplých měsících nebo pomocí suchého zipu nandáte jednu až tři stěny. Díky nim budete mít více soukromí a osvědčí se i při špatném počasí. Jestliže by přece jen hodně pršelo, můžete si pro tento účel pořídit i čtvrtou stěnu, která má dveře. Celý stánek se tak dá zcela zavřít.

Rozměry stánku

Podle toho, jestli máte spíše rádi komorní prostředí nebo větší společnost, pak vybíráte rozměry přístřešku. Menší rozměry párty stanů jsou nabízeny ve velikostech 2 x 2 m, 2 x 3 m nebo 3 x 3 m, k dispozici jsou ale také větší varianty: 3 x 4,5 m nebo 3 x 6 m.

Nabídka barevných provedení

Neopomenutelným hlediskem je barevné provedení. Stánky Brimo jsou nabízeny alespoň ve třech barvách. Většinou jich je ale v nabídce daleko více. Vybírat můžete v jasných i v tlumených barvách. Řídíte se vlastním vkusem a účelem použití. Za zmínku stojí i fakt, že stálobarevný materiál vyniká dlouhou životností, po kterou budete mít příležitost docenit jeho kvality.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *