Close

Návrhy interiérů

 

Každý se již v určité míře setkal s tím, že řešil rekonstrukci bytu nebo interiéru. A to buď v malé míře, nebo té větší, finančně nebo časově náročnější. Co dnešní interiérová studia a interiéroví architekti nabízejí za služby?

Interiérové studio Sargánek nabízí návrhy a realizace interiérů přesně dle představ zákazníků, a to samozřejmě s možností 3D vizualizace interiéru, která je pro dnešní dobu nezbytná. Nabízí využití nejnovějších materiálů od leta prověřených dodavatelů. Kvalitní a spolehlivé služby a spotřebiče. Při poskytování rad slouží bytový architekt a bytový designér, který poradí se všemi nejasnostmi, které velmi často při rekonstrukci bytu vznikají.

Individuální služby na míru

Své služby nabízí po celé České republice. S každým klientem je domluven individuální návrh interiéru na míru, je zpracována skica a výkresová dokumentace s detailním popisem materiálů a rozkreslením detailů. O samotnou realizace se stará zkušený tým montážníků, kteří si poradí s každým detailem při instalaci ve Vašem domě. Svou precizní a kvalitní prací zajišťují perfektní výsledek. Své produkty instalují do interiérů rodinných domů, do kanceláří a veřejných prostor. Je dbáno na špičkovou kvalitu, a to i v případě velmi tvarově složitého nábytku.

Neváhejte a využijte služeb bytového architekta s dlouholetou tradicí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *