Close

Návrhy interiérů vám zútulní domov

Návrhy interiérů

Mnohým lidem se služby architektů či designérů mohou zdát zbytečné. Myslí si totiž, že přece vybavit byt nábytkem dle svého vkusu není nic těžkého. Pak ale tito lidé naráží na drobné potíže s dispozicemi interiéru. Ty postupně gradují. Čím více přibývá bot, šatů, spotřebičů, tím méně je místa v bytě. Právě s tím šikovně pomohou profesionálové z oblasti interiérového designu.

Návrhy interiérů pro každého

Ptáte se, jaké služby nabízí interiéroví designéři? Jedná se o drobné realizace v podobě výběru barev nábytku, doplňků a stěn místnosti. Řeší výběr a aranž textilií. Systematicky volí doplňky. Selektují nábytek nejen dle designu, ale volí i jeho praktičnost. Pro vaši představu uvedeme příklad. Do garsonky si chcete pořídit gauč. Zvolíte materiál a barvu, které se vám líbí. Nezohledníte praktičnost, takže vyberete pohovku v dezénu tzv. lavice, tedy v jedné linii. Když jej přivezete domů, zjistíte, že vám zbytečně zasahuje k oknu, kam se poté už nic nevejde. Mnohem praktičtější by byla rohová forma gauče, jež nahradí i jedno sedací křeslo. Přilne až ke stěně, a tak nevznikne hluché místo. Návrhy interiérů proto systematicky pracují s plány, aby se vychytaly případné, takto podobné, nedostatky.

Návrhy interiérů – jaké služby se vám nabízí

Designéři vám mohou navrhnout proměny od podlahy až po strop. Řeší dispozice bytu, jimž přizpůsobí vhodně zvolený nábytek, který vyberou podle vašeho vkusu. Můžete se na celkové vizi domluvit, společně se na zvolené produkty podíváte, pro vaši lepší představu vám může být vytvořen i vizuál, abyste viděli, jak bude interiér vypadat po zásahu designéra. Nejen jednotlivé pokoje, ale celková atmosféra bytu se musí promyslet. Jestli máte domov jako svoji relaxační zónu, těžko budete mít ložnici v modré a v obývacím pokoji na vás zaútočí rudá, byť ji máte třeba rádi. Designér vám pomůže sladit celkové klima vašeho domova. A právě to dokáže člověk se zkušenostmi, který tuto sféru zná dokonale. Právě ony zkušenosti jsou garancí vaší spokojenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *